mężczyzna z dzikimi kotami
Źródło: youtube.com/ Black Jaguar White Tiger

Tygrys uratował mężczyznę przed lampartem. Wideo odbiera mowę

4 Września 2020

Tygrys uratował mężczyznę przed atakiem lamparta, a wszystko zostało nagrane. Niesamowite, że niektórzy ludzie zupełnie nie boją się prebywać wśród dzikich zwierząt - inni na samą myśl dostają gęsiej skórki. Mężczyzna z nagrania jest jednak doświadczony w pracy z dzikimi kotami, wystarczy spojrzeć, jak traktuje go tygrys, który uratował go przed rozpędzonym lampartem!

Tygrys, lampart, lwy a wśród nich jeden samotny mężczyzna. Na wideo widać doświadczonego w pracy z wielkimi kotami pracownika ogrodu zoologicznego, który beztrosko bawi się z lwicą. Wielka kocica cierpliwie znosi jego zaczepki i widać, że przyzwyczajona jest do podobnych zabaw. Wygląda na bardzo zrelaksowaną, podobnie jak jej opiekun, który mimo obecności tylu dzikich zwierząt, beztrosko bawi się i zaczepia zwierzaki.

30 beagli zostało uratowanych z laboratorium. Łzy napływają do oczu gdy widać, jak reagują na wolność30 beagli zostało uratowanych z laboratorium. Łzy napływają do oczu gdy widać, jak reagują na wolnośćCzytaj dalej

Tygrys ratuje mężczyznę

Mężczyzna zaczepia lwicę i rozprawia z nagrywającym, a my widzimy, co dzieje się za jego plecami. Z daleka czai się lampart, który wyraźnie ma ochotę na zaczepki. Zauważył go także leżący nieopodal tygrys, który przygląda się napastnikowi i już szykuje się do skoku. Kiedy lampart zaczyna biec w kierunku opiekuna zwierząt, tygrys przecina jego drogę i dwa dzikie koty rzucają się na siebie, po czym zaczyna się bardzo krótki pościg. Tygrys delikatnie uderza łapą lamparta, na co ten przewraca się na grzbiet i poddaje zaczepkom. Nie omieszkał jednak jeszcze pacnąć potężną łapą opiekuna.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ktoś przywiązał kartkę do obroży psa i zostawił go pod sklepem. Ciężko powstrzymać łzy
2. Właśnie się dowiedzieliśmy. Przykre informacje, miał przed sobą całe życie

Zaklinacz kotów

Pazury lamparta zahaczyły o spodenki mężczyzny, a kot nie chciał ich puścić, na co ten zareagował delikatnym, ale stanowczym pacnięciem go w łapę. Tygrys także postanowił skarcić niepokornego kolegę trąceniem łapą. Nieprzejęty całym zdarzeniem opiekun pogroził palcem lampartowi, za to tygrysowi powiedział Dziękuję i wrócił do swoich obowiązków. Dzikie koty, którymi zajmuje się mężczyzna, są pod opieką fundacji Black Jaguar-White Tiger, która swoje siedziby ma w Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Posiadają największy azyl dla dużych kotów na świecie, gdzie schronienie znalazło już ponad 270 lwów, tygrysów i lampartów. Z pewnością ich personel jest więc odpowiednio przeszkolony, by radzić sobie z takimi niewinnymi "atakami".

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  2. Ludzie myśleli, że pies wraca na grób pana z tęsknoty. Prawda okazała się zupełnie inna
  3. Założyli kotu kołnierz na szyję i nagrali, gdy stanął przed lustrem. Nic go tak nie oszołomiło jak własne odbicie
  4. Kot nie przestawał krzyczeć, kiedy trafił do schroniska. Bał się, że znów spotka go okropny los
  5. Czarny pies doskoczył do bezbronnych kociąt. Nie do wiary, kto przyszedł im na pomoc, jest nagranie
  6. Magda Gessler w niebezpieczeństwie? Jest nagranie. Fani boją się o swoją idolkę

źródło: youtube.com

Następny artykuł