Kobieta z kotem
Źródło: Facebook/Karolina Nolbrzak

Aktorka TVP nie przebierała w słowach: „Dumny jesteś? Ty kreaturo”. Poszło o zwierzęta

4 Stycznia 2021

Aktorka TVP nie wytrzymała. W ostrych słowach napisała w mediach społecznościowych, co myśli o osobach, które nie szanują zwierząt. "Dumny jesteś? Tak Ty! Ty bezmózga kreaturo ! Uciekająca jak tchórz… Ty larwo trzęsąca d..*!"

Karolinę Nolbrzak znamy głównie za sprawą serialu TVP "Komisarz Alex". Prywatnie jest żoną Włodzimierza Matuszaka, którego możemy oglądać np. w serialu "Plebania". Mało kto spodziewałby się tak ostrych słów od aktorki. Gwiazda ich upust dała w sieci.

Aktorka z TVP o zwierzętach

- Spójrz na zwłoki rozjechanych w Sylwestra zwierząt, spójrz na te martwe ptaki we Włoszech, spójrz na przerażonego sikającego pod siebie psa. Dumny jesteś? Tak Ty! Ty bezmózga kreaturo ! Uciekająca jak tchórz, Ty, który stawiasz ten hałasujący szajs na środku chodnika! Ty larwo trzęsąca d*** bo sama nie wiesz, czy Ci ten chłam łap nie urwie! Dumny jesteś? - napisała Karolina Nolbrzak na Facebooku.

Dodała, że czas najwyższy powiedzieć stop okrucieństwu wobec zwierząt. To musi się skończyć.

- Jak długo będziemy zgadzać się na znęcanie nad zwierzętami w tym niby cywilizowanym kraju? Dlaczego ten syf jest sprzedawany i promowany? Może czas powiedzieć stop? Zadziałać razem? Podjąć inicjatywę? -napisała aktorka, publikując przy tym zdjęcie martwych ptaków, które zginęły od petard we Włoszech.

Niestety, policja przekazała tragiczne wieści. Nie żyje pies Kanto, po 9 latach służby odszedł na wieczną wartęNiestety, policja przekazała tragiczne wieści. Nie żyje pies Kanto, po 9 latach służby odszedł na wieczną wartęCzytaj dalej

Stop strzelaniu w Sylwestra

Jeszcze pod koniec 2020 roku Karolina Nolbrzak prosił fanów i internautów o niestrzelanie w Sylwestra. Zwierzęta boją się huków, grzmotów i podobnych dźwięków. Wiele z nich słysząc hałas, ucieka pod łóżko czy koc, szuka dla siebie bezpiecznego schronienia.

Kilka dni temu pisaliśmy o psie o imieniu Dziki, który jeszcze przed godziną 24 w Sylwestra, umarł. Zwierzę wystarczyło się petard. Jego serce nie wytrzymało.

O niestrzelanie w sylwestra apeluje nie tylko ona. Wiele innych organizacji i obrońców zwierząt co roku bije na alarm. Do powstrzymania się przed używaniem petard zachęcał także Rafał Trzaskowski, prezydent miasta Warszawy. Pamiętajmy, że jednorazowe wystrzelenie serii fajerwerków może zakończyć życie wielu niewinnych istnień.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: se.pl

Następny artykuł