kot puma
Źródło: youtube/ Kunkyle z

Turysta znalazł młode pumy. Kocia mama stanęła w obronie, nagranie dla osób o mocnych nerwach

13 Października 2020

Pewien turysta znalazł się w wielkim niebezpieczeństwie! Kiedy na swojej drodze znalazł małe rysie, nie spodziewał się, że ich mama za nim podąży. Szybko wyszło na jaw, że turysta bardzo się pomylił, a młode rysie okazały się małymi pumami. Kocia mama stanęła w obronie swoich dzieci.

Wielu turystów marzy o spotkaniu na szlaku dzikiego zwierzęcia, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z możliwych konsekwencji. Kiedy Kyle Burgess wybrał się na górską wycieczkę w stanie Utah, nie przypuszczał, że może zakończyć się ona ucieczką przed wściekłą pumą. Mężczyzna spotkał młode na swojej drodze, co bardzo nie spodobało się mamie, która prawdopodobnie zostawiła je na moment, bo szukała pożywienia. Kocia mama zaczęła śledzić mężczyznę. Co prawda, Kyle nie skrzywdził jej dzieci, ale kocia mama wolała zapobiec takiej możliwości.

Uratował konia zaplątanego w łańcuchy. Otrzymał wspaniałe podziękowaniaUratował konia zaplątanego w łańcuchy. Otrzymał wspaniałe podziękowaniaCzytaj dalej

Puma rzuciła się na turystę

Pumy, lwy, tygrysy czy gepardy nie należą do kotów, z którymi należy zadzierać. Zwierzęta są groźne, bardzo szybkie, potrafią powalić ofiarę jednym ruchem. Koty mają bardzo silne i mocne pazury, które wbijają się na kilka centymetrów. Spotkanie z nimi może zakończyć się bardzo tragicznie, o czym przekonał się pewien turysta. Kiedy Kyle zobaczył, że kocia mama podąża za nim, od razu dał nogi za pas i zaczął uciekać. Jednocześnie próbował przestraszyć pumę, aby dała mu spokój. Robił wszystko, co w jego mocy, aby uciec jak najdalej.

- Ok, w tym miejscu umieram - powiedział turysta. - Głupi kotek.

Kyle spotkanie z pumą cały czas filmował. Mężczyzna uciekał z włączoną kamerą. Udało mu się przestraszyć zwierzę, ponieważ rzucił w nie lub obok niego kamieniem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niedożywiony york błąkał się samotnie po ulicy. Staruszka jest bardzo słaba, potrzebuje pomocy
2. Myśleli, że znaleźli szczeniaki labradora. Prawda okazała się ogromnym zaskoczeniem, nie wierzyli
3.
Kinga Rusin wzięła udział w święcie myśliwych. Teraz tłumaczy się internautom

Najdłuższe 6 min w życiu turysty

Ucieczka przed pumą trwała ponad 6 minut. Wideo z niej na kanale "Kunkyle z" obejrzano już ponad pół miliona razy na YouTubie tylko w 1 dzień. Wielu internautów stwierdziło, że turysta prawie nagrał swoją śmierć. Niektórzy byli pod wrażeniem, że nie potknął się ani razu w ciągu tego czasu, choć cały czas szedł tyłem.

- Rzucałbym wszystkimi kamieniami, które zobaczę. Cieszę się, że jesteś bezpieczny.
- Dlaczego nie rzuciłeś wcześniej?
- Jestem biologiem i nigdy nie słyszałem o takiej sytuacji! To jest przerażające, ale nie mogę przestać się śmiać, kiedy czytam komentarze tutaj.
- Zawsze noś ze sobą laser - czytamy w sieci.

ZOBACZ WIDEO:

Chcieli porzucić swojego psa na ulicy. Zwierzak zorientował się, co się dzieje, wszystko nagranoChcieli porzucić swojego psa na ulicy. Zwierzak zorientował się, co się dzieje, wszystko nagranoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka, Lidl, Auchan i Kaufland przekazują ważne informacje. Wiadomość uszczęśliwi wielu Polaków
  2. Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające
  3. Iga Świątek wróciła do domu i kochanego kota pod osłoną nocy. Na finale rozbroiła wszystkich wspominając mruczka
  4. Uratował konia zaplątanego w łańcuchy. Otrzymał wspaniałe podziękowania
  5. Suczka przez kilka dni była uwięziona we wraku samochodu. Obrażenia są poważne, potrzebna pomoc
  6. Niesamowite nagranie Prypeci przed katastrofą w Czarnobylu. Miasto tętniło życiem

Źródło: o2.pl

Następny artykuł