foczka w wodzie
Źródło: Fot. YouTube.com/ shreif mokhtar

Skandaliczne i zatrważające zachowanie turystów względem foki. Nie mieli dla niej litości

9 Lipca 2020

Turyści w okropny sposób potraktowali małą fokę. Zwierzę podpłynęło do ludzi, gdzie chwilę później zostało napadnięte! Nieodpowiedzialne zachowanie turystów nie mieści się w głowie. Jak oni mogli tak postąpić?

Turyści napadali na fokę w nadmorskiej miejscowości Kuryk. Z początku nic nie zapowiadało tragedii, która wydarzyła się na jednej z plaż morza Kaspijskiego. Wystarczyło kilka sekund a radosne zdarzenie zamieniło się w walkę o przetrwanie dla foki! Dziś o tym karygodnym wydarzeniu mówi cały świat. Dlaczego turyści zaatakowali bezbronne i niewinne zwierzę?

Wzruszający powrót do domu. Kobieta odnalazła zaginionego psa w RadysachWzruszający powrót do domu. Kobieta odnalazła zaginionego psa w RadysachCzytaj dalej

Turyści zaatakowali fokę

Do sieci trafiło nagranie, na którym turyści zaatakowali fokę. Według ustaleń portalu thedailyjaimi.readsector.com zwierzę, które w brutalny sposób zostało potraktowane przez urlopowiczów było młode. Niestety, nie wiadomo, czy przeżyło.

- Bili ją, dopóki nie przestała się ruszać. Prawdopodobnie straciła przytomność od uderzenia w głowę. Następnie wyciągnęli ją z wody, aby dzieci mogły zrobić sobie z nią zdjęcia. Po wszystkim mężczyźni wrzuci fokę do wody. Nie ruszała się. Nie wiem, czy przeżyła – relacjonował świadek cytowany przez WP w rozmowie z portalem nur.kz.

Zwierzę na początku nie zdawało sobie sprawy z zagrożenia, później było już niestety za późno. Nikt nie reagował na zachowanie turystów. Niestety, nie wiadomo, czy foczka przeżyła.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Wzruszający powrót do domu. Kobieta odnalazła zaginionego psa w Radysach

2.Prawie nikt nie wierzy, że na zdjęciu jest pies. Większość osób poddaje się po 20 sekundach

Dlaczego turyści zaatakowali fokę?

Dlaczego turyści zaatakowali bezbronne zwierzę? Według wp.pl i thedailyjaimi.readsector.com, turyści w poprzednim miesiącu zgłaszali służbom ugryzienia przez foki. Mężczyźni, którzy zaatakowali zwierzę prawdopodobnie słyszeli o tym i nie chcieli powtórki z sytuacji. Foczka, która została napadnięta nie zachowywała się jednak agresywnie, stąd nie wiadomo, dlaczego została w tak bestialski sposób potraktowana. Tamtejsze służby na razie nie skomentowały sytuacji.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dlaczego kot zrzuca rzeczy ze stołu? Powód może cię zaskoczyć
  2. Porzucony kotek nie potrafił przestać płakać. Kiedy 10-latek wziął go na ręce, wydarzyła się piękna rzecz
  3. Skandaliczne zachowanie kobiety. Kamery nagrały, co zrobiła na śmietniku
  4. Przygarnęli ją podczas pandemii i oddali, gdy wrócili do pracy. Suczka znów trafiła do boksu
  5. Pies leżał na ulicy nie mogąc się poruszyć. Wysiłki wolontariuszy przywróciły mu nadzieję na normalne życie
  6. Prawie utonęły w górze toksycznych śmieci. Malutkie jeże cudem uniknęły śmierci

Źródło: turysci.pl, wp.pl

Następny artykuł