zwierzę w wodzie
Źródło: twitter.com/ACatram

Turyści na plaży nie mogli uwierzyć. W wodzie zobaczyli wyjątkowe zwierzę

3 Sierpnia 2020

Turyści wylegiwali się na jednej z brazylijskich plaż pod Rio de Janeiro. Nie spodziewali się zobaczyć tego co wyłoniło się z wody. Ich zaskoczenie potęgował fakt, że zwierzę nie żyje w wodach oceanów otaczających ten kraj. Być może ssak morski przypłynął z okolic Argentyny lub Paragwaju.

Turyści od razu zaczęli nagrywać niespotykane zjawisko. Nie mogli wyjść z podziwu. Zdaniem lokalnych mediów zwierzę miało około dwóch lat i musiało przepłynąć setki kilometrów zanim ukazało się przed oczami zaskoczonych plażowiczów. Biolodzy, którzy próbowali wyjaśnić zjawisko są jednak mniej zaskoczeni. Tłumaczą, że choć bardzo rzadko to jednak takie incydenty się zdarzają. Nie zmienia to faktu, że większość osób obecnych wtedy na plaży po raz pierwszy widzieli tak duże zwierzę morskie na wolności.

Przy rzece usłyszały przeraźliwy pisk. Kiedy zobaczyły skąd dochodzi, zamarłyPrzy rzece usłyszały przeraźliwy pisk. Kiedy zobaczyły skąd dochodzi, zamarłyCzytaj dalej

Turyści nagrali spotkanie z niecodziennym gościem.

Na nagraniu opublikowanym w sieci widzimy ciemny kształt podpływający do plaży. Gdy wynurza się z wody możemy jednak podziwiać słonia morskiego w całej okazałości. Ten ogromny ssak wodny z rodziny fokowatych jest w stanie pokonać ogromne odległości, gdy w miesiącach zimowych w wodach, w których zwykle rezyduje zaczyna brakować pożywienia. Mirunga, bo tak brzmi oficjalna nazwa tego gatunku, przypominają słonie lądowe z powodu długiego pysku, kojarzącego się z trąbą zwierzaka oraz dużych rozmiarów. Żywi się głównie rybami i owocami morza. Raczej nie jest groźny dla ludzi. W wyniku działalności człowieka, silnego prądu morskiego, lub zwykłej pomyłki zboczył on jednak ze zwykłej trasy migracji i wylądował, ku uciesze turystów przy jednej z często uczęszczanych plaż.

DZISIAJ GRZEJE:1. Właśnie przekazano tragiczną wiadomość. Nie żyje Piotr Soyka
2. Kamery nagrały wszystko. Lampart zaatakował spokojnie śpiącego psa
3. Kotek przeszkadzał psu podczas robienia zdjęcia. Reakcja golden retrievera zaskoczyła wszystkich

Zdziwieni plażowicze fotografowali zwierzę

Pierwszym odruchem wielu osób w obecnych czasach, na widok niecodziennej rzeczy lub zdarzenia jest wyciągnięcie telefonu i nagranie go. Tak było i w tym wypadku, turyści od razu zaczęli fotografować zwierzę. Na szczęście zachowywali przy tym odpowiedni dystans i nie irytowali spokojnie odpoczywającego zwierzaka, przypatrującego się im. Prawdopodobnie zwierzę też było zaskoczone widokiem ludzi. Turyści wydawali mu się pewnie tak samo dziwnymi i niecodziennymi istotami, jak on im.

ZOBACZ FILM:

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minister zdrowia właśnie zabrał głos w sprawie powrotu uczniów do szkół. Wszystko jasne
  2. Na zdjęciu ukrył się śpiący kot. Prawie nikt nie potrafi go znaleźć, dasz radę?
  3. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
  4. Zaczęła kopać w ziemi, nie chciała odejść. Kotka wykopała prawdziwy skarb
  5. Buldog francuski i jego niewiarygodny talent. Internauci oniemieli z zachwytu, wideo
  6. Orangutan próbował powstrzymać buldożer niszczący jego dom. Nagle spadł na zimie. Dramatyczne nagranie
  7. Niewiarygodny wypadek na lotnisku. Są zniszczenia. Wiadomości ze świata

Źródło:turyści.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł