Konie na Śnieżce
Źródło: Facebook/Karkonoski Park Narodowy

Przerażeni turyści zadzwonili po strażników. Na Śnieżce spotkali konie

2 Lipca 2020

Turyści nie byli w stanie uwierzyć w to, co zobaczyli. Grupa miłośników górskich wycieczek wybrała się na słynny szczyt Śnieżka. Nie spodziewali się, że na swojej drodze spotkają... konie. Co na tak dużej wysokości robiły czworonogi? W jaki sposób konie znalazły się na najwyższym szczycie w polskiej części Karkonoszy? Odpowiedzi na te pytania są bardzo zaskakujące.

Turyści zdobywający słynny karkonoski szczyt, Śnieżkę, zostali świadkami bardzo zadziwiającego zdarzenia. W pewnym momencie, na szlaku pojawiły się konie. Górska trasa nie jest typowym miejscem pobytu tych czworonogów. Jak zatem konie znalazły się na karkonoskim szlaku? Odpowiedź jest niezwykle zaskakująca.

Labrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzachLabrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzachCzytaj dalej

Turyści wpadli na górskim szlaku na konie

Turyści podchodzący pod słynny szczyt Śnieżka mieli okazję uczestniczyć w bardzo zaskakującym zdarzeniu. Miłośnicy górskich pejzaży trafili bowiem na swojej drodze na kilka koni. Nie był to typowy widok dla miejsca, w którym się znajdowali. Od razu wezwano straż Parku Narodowego, która przystąpiła do przetransportowania zwierząt ze szczytu oraz znalezienia ich właściciela. Prawda o tym, co spotkało konie wprawiła wszystkich w osłupienie.

Okazało się bowiem, że konie były uciekinierami z pobliskiej stadniny znajdującej się w miejscowości Kowary. Właściciel zwierząt od dłuższego czasu poszukiwał z wytężeniem zguby, jednak bez skutku. Ślad po koniach zaginął. Nikt nie spodziewał się, że pragnące wolności czworonogi opuszczą stadninę w poszukiwaniu przygód na górskich szlakach! I to jeszcze tych prowadzących na najwyższy szczyt w okolicy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wyrzucili 2-miesięcznego szczeniaka na śmietnik. Maluch miał bardzo małe szanse na przeżycie 2. Internauci dostają szału przez pozornie zwykłe zdjęcie. Ukrywa się na nim żaba, ale tylko najbardziej spostrzegawczy ją widzą

Konie zgrupowano w pobliżu Domu Śląskiego, gdzie pod opieką Straży Parku czekały na pojawienie się swojego prawowitego właściciela. Ich opiekun z pewnością na długo zapamięta tę historię i będzie bardziej pilnował zwierzaków.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  2. 2-letnie dziecko wyszło niezauważone z domu. Na swojej drodze spotkało pitbulla, niestety stała się tragedia
  3. Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii
  4. Wzruszająca historia z Polski. Właściciele przez pół roku szukali zaginionego psa, który odnalazł się w Radysach
  5. Znalazł suczkę na poboczu drogi. Kiedy spojrzał na jej ogon, odkrył straszną prawdę
  6. Dziecko wyciągnęło rączkę do owczarka. Rodzice wszystko nagrali

Źródło: o2.pl

Następny artykuł