uczestnik top model
Źródło: instagram.com/iamdominicdangelicaz

Właśnie usunięto go z Top Model. Wcześniej Dominic D'Angelica pokazywał fotki ze zwierzakami

24 Listopada 2020

Top Model Polska doczekało się już aż 9 odsłon. Nigdy jednak nie byliśmy świadkami takiego skandalu. Dominic D'Angelica został usunięty z programu tuż przed finałem edycji. Do tej pory widzom mógł kojarzyć się z udostępnianymi na Instagramie zdjęciami ze zwierzakami, na światło dzienne wyszły jednak nowe fakty.

Program Top Model zawsze budził wiele emocji. Widzowie i fani nie byli jednak przygotowani na to, co stało się tuż przed finałem trwającej obecnie edycji. Jeden z faworytów publiczności Dominic D'Angelica został usunięty z programu, w związku z informacjami na temat jego przeszłości ze Stanów Zjednoczonych. Jak do tej pory podziwiano go za jego urodę, jak i osobowość, wydawał się pewny siebie, jednak równocześnie uczynny i przyjazny.

Nie możemy uwierzyć. Kierowca potrącił psa i pojechał przed siebie. Na miejscu pojawiły się służbyNie możemy uwierzyć. Kierowca potrącił psa i pojechał przed siebie. Na miejscu pojawiły się służbyCzytaj dalej

Top model - skandal wokół jednego z finalistów

Być może najbardziej szokujący w całej sprawie jest fakt, że nic nie zapowiadało takiego jej zakończenia. Już od odbywających się za pośrednictwem platformy Zoom castingów, mężczyzna wypadał znakomicie.

Zgłosił się na nie ze swoim bratem bliźniakiem, jednak Stefan D'Angelica nie otrzymał paszportu na czas. Dominic sam więc ruszył w podróż z USA do Polski. Od pierwszych odcinków serii radził sobie znakomicie. Szybko zyskał rzeszę wiernych fanów.

Widzowie szybko prześwietlili jego profil w serwisie Instagram. Znaleźli tam jedynie więcej powodów, do sympatii wobec mężczyzny. Model udostępniał swoje zdjęcia ze zwierzakami. Na jednej z fotografii widzimy go, przytulającego malutkiego czarnego wilczura, który do złudzenia przypomina prawdziwego wilka. Wydawało się więc, że nic nie jest w stanie zagrozić jego pozycji przed finałem.

Nagle jednak pojawiły się niepokojące sygnały dotyczące finalisty Top Model. Dziennikarze postanowili prześwietlić jego przeszłość w Stanach Zjednoczonych. Dotarli do informacji, które poskutkowały prawdziwym skandalem.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Policjant w mroźną noc znalazł w rowie porzuconego jamnika. Ktoś zrobił mu niewybaczalną rzecz, skazując na śmierć
2. Black Week należy do Biedronki. Klienci uwielbianej sieci mogą się nieźle zdziwić
3. Dramatyczna sytuacja schroniska Kundelek. Potrzeba domów tymczasowych, pracownicy chorują, nie ma kto zajmować się zwierzakami

Finalista Top Model usunięty z programu

Z rejestrów sądowych wynika, że Dominic był skazany za przestępstwa seksualne oraz pobicie. Jak na razie sam uczestnik nie odniósł się do tych kontrowersji. Głos zabrał jednak dyrektor pionu komunikacji stacji TVN, odpowiedzialnej za produkcję Top Model:

- W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje - stwierdził Marcin Barcz.

Dane przestępców seksualnych są w Stanach Zjednoczonych zamieszczane w publicznie dostępnych rejestrach. Ta kontrowersyjna praktyka ma zapobiegać zatrudnianiu ich w zawodach, w których mogą mieć kontakt z potencjalnymi ofiarami. Jest jednak krytykowana, jako że w praktyce mocno utrudnia resocjalizację przestępcy.

Z informacji uzyskanych przez portal pudelek.pl wynika, że mężczyznę skazano za stosunek seksualny z nieletnią oraz pobicie, którego miał się dopuścić wraz ze swoim bratem bliźniakiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kotka zamieszkała w Kościele. Po jej śmierci księża zdecydowali się na piękny gestKotka zamieszkała w Kościele. Po jej śmierci księża zdecydowali się na piękny gestCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wyrzucili psa z 8. piętra, niestety zginął. Grozi im do 5 lat więzienia, odpowiednia kara?
  2. TVN dotarł do nowych restrykcji na ferie. Będą specjalne strefy m.in. na stokach narciarskich
  3. "Myślałem, że to owczarek lub husky". Mężczyzna uratował zwierzę, ale nie był to pies
  4. Suczka nie przestawała lizać właścicielki po nosie. Próbowała ją ostrzec, wizyta u lekarza wyjawiła całą prawdę
  5. Kotka zamieszkała w Kościele. Po jej śmierci księża zdecydowali się na piękny gest
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Dzieci posądzone o działalność terrorystyczną. Chodzi o Minecrafta, przerażające doniesienia

źródło: onet.pl / pudelek.pl / instagram.com

Następny artykuł