zagadka z kotami
Źródło: Foto: dimajadid.net

Którego kota z obrazka wybierasz? Test pozwoli ci poznać twój skryty, życiowy cel

6 Września 2020

Test pozwala na określenie swoich życiowych aspiracji. Zwierzęta przedstawione w różnych pozach odpowiadają różnym celom, jakie możemy mieć w swoim życiu. Nieświadomie dobieramy kota, który wykonuje najbardziej odpowiadającą nam czynność. Sylwetki mruczków uchwycono w różnych pozach. Zabawa z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom tych czworonogów. Zdjęciu ukazało się pierwotnie na portalu dimajadid.net.

Test ma formę psychozabawy, jednak wnioski jakie można na jego podstawie wysnuć bywają zaskakująco celne. Na obrazku znajdują się cztery koty przedstawione w różnych pozycjach. Wybór jednego z nich może być trudny ponieważ pozornie różnią się jedynie drobnym szczegółem. Różnice w charakterach osób wybierających różne z nich mogą być za to ogromne. Powody, dla których stawiamy jednego z nich przed innymi mogą za to wiele powiedzieć o człowieku.

Jest tylko 5 typów właścicieli kotów. Którym z nich jesteś Ty?Jest tylko 5 typów właścicieli kotów. Którym z nich jesteś Ty?Czytaj dalej

Test może dostarczyć ci informacji o sobie

By poznać odpowiedź na nurtujące cię pytania odnośnie tego, jak powinieneś żyć i do czego dążysz w życiu wybierz jedną z sylwetek. Opis związanych z nim stanów powinien stać się podstawą do poważnych przemyśleń. Oczywiście test stanowi raczej zabawę niż poważne badanie osobowości, wiele osób potrafi jednak wyciągnąć z niego coś wartościowego.

Kot 1 - Nie cierpisz bezczynności. Ciągle przesz do przodu. Zależy ci na rozwoju i kształceniu się. Nie osiadasz na laurach, zawsze chcesz więcej. Jesteś ambitny i potrzebujesz sukcesów, jak i ciężkich wyzwań, które będziesz mógł rozwiązać by czuć się spełnionym. Nie lubisz lenistwa, wolisz aktywne spędzanie czasu. Nawet odpoczywając wolisz krzyżówki i łamigłówki, niż spędzanie czasu przed telewizorem. Do szczęścia potrzebne ci będą wymierne osiągnięcia. W życiu wyznaczaj sobie jasne, możliwe do zrealizowania cele, zbliżające cię do upragnionego rozwiązania palących kwestii.

Kot 2- Tą opcję wybierają zazwyczaj osoby empatyczne, realizujące się w kontaktach i relacjach z innymi. Dążysz do pomocy zarówno ludziom w trudnej sytuacji, jak i zwierzętom, które zmagają się z problemami. Angażujesz się w działalność charytatywną i wolontariat. Często stawiasz dobro innych ponad własnym, za co nie zawsze jesteś doceniany. Wierzysz jednak, że dobro wraca. Zwracasz uwagę na drobne gesty ze strony bliskich. Nie chowasz urazy, potrafisz zrozumieć czyjąś sytuację i wczuć się w czyjeś rozterki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wolontariusze zdradzili sekrety schronisk. Skandal w Radysach to dopiero początek
2. Tragiczna niedziela w polskim mieście. Pożar wybuchł nagle, są ofiary
3.Tata pokazał psu noworodka. Gdy tylko chihuahua zobaczyła dziecko, zaczęła się niewiarygodnie zachowywać

Kot 3 - Koncentrujesz się na duchowości. Lubisz medytację, łatwo odnajdujesz wewnętrzny spokój. Choć wielu osobom wydaje się, że chodzisz z głową w chmurach, dzięki oparciu w sprawach wyższych twardo stąpasz po ziemi. Nie łatwo wyprowadzić cię z równowagi. Zależy ci na etycznym postępowaniu, ciągle dążysz do doskonałości. Nie zniechęcasz się w obliczu drobnych, jak i poważniejszych trudności.

Kot 4 - Realizujesz się poprzez sztukę. Twoje wytwory mają głębsze znaczenie. Starasz się otaczać estetycznymi przedmiotami, jak i upiększać świat swoimi dziełami. Wierzysz, że do każdego można dotrzeć poprzez sztukę i każdy powinien znaleźć choć chwilę na oddanie się własnej kreatywności. Piękno i dobro to najistotniejsze dla ciebie wartości. Nie rysujesz pomiędzy nimi twardej granicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 77-letnia Urszula Dudziak zaskoczyła swoich fanów. Zdecydowała się na wyzwanie, którego nie podjęła się jeszcze nigdy w życiu
  2. Pamiętacie Manuelę Michalak z „Big Brothera”? Jest nie do poznania, niewiarygodne, czym się teraz zajmuj
  3. Wolontariusze odebrali policjantowi skrajnie zaniedbane psy. Teraz policja weszła do ich domów, oburzający powód
  4. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
  5. Zmartwiona suczka podbiegła do obcych ludzi. Błagała o pomoc, chodziło o jej dzieci
  6. Wracali do domu z wakacji. Zatrzymali się tylko na chwilę. Doszło do tragedii

źródło: onet.pl

Następny artykuł