buda psa
Źródło: unsplash.Jana Shnipelson

Zaskakująca kryjówka teściowej, która rabowała pola pietruszki. Aż pies nie mógł uwierzyć, co ona zrobiła

16 Października 2020

Zięć stał na czatach, żona schowała się za słupem, a teściowa znalazła dla siebie taką kryjówkę, że aż pies nie mógł uwierzyć! Tak w skrócie można podsumować nocną akcję policjantów z gminy Hrubieszów w województwie lubelskim. Mundurowi zatrzymali 3 osoby, które kradły pietruszkę z pola. Małżeństwo i teściowa otrzymali solidny mandat, sporo wyższy od wartości pietruszki, którą zrabowali!

Czy teściowa wszystko potrafi? Pewna mieszkanka województwa lubelskiego udowodniła, że tak! Kobieta wraz z córką i jej mężem pod osłoną nocy udali się na pole pietruszki. Próbowali ukraść produkty, ale ich plan nie wypalił. Zostali zauważeni przez Straż Graniczną. Kiedy mundurowi podeszli do mężczyzny stojącego na czatach, kobiety będące w polu zaczęły uciekać. Rozpoczął się pościg niczym z filmów akcji!

Owczarek niemiecki był sam w domu, nagle usłyszał dzwonek do drzwi. Nagrano, co robi, szczęka opadaOwczarek niemiecki był sam w domu, nagle usłyszał dzwonek do drzwi. Nagrano, co robi, szczęka opadaCzytaj dalej

Teściowa schowała się do budy

- Jak ustalono mężczyzna z żoną i teściową przyjechał tam nocą, aby skraść warzywa. 38-latek miał stać na „czatach”, a żona i teściowa grasowały w tym czasie po polu. Właściciel widząc całe zajście dogonił jedną z kobiet na polu. 36-latka próbowała się schować za słupem. Druga z pań 53-latka okazała się o wiele bardziej pomysłowa ponieważ schowała się w budzie dla psa stojącej na jednej z miejscowych posesji - czytamy na stronie policji!

Mundurowi znaleźli teściową w budzie, obok której uwiązany na łańcuchu pies! Na miejsce wezwano patrol policji, który ukarał obie kobiety za kradzież.

- Wartość skradzionej pietruszki oszacowano na kwotę około 30 zł. Natomiast mundurowi ukarali dwie mieszkanki gminy Hrubieszów mandatami karnymi w wysokości 500 zł - dodają policjanci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Taniec z gwiazdami": decyzja w sprawie Sylwestra Wilka zdumiała fanów. Wiemy, z czym zmierzy się dziś na parkiecie
  2. 4-latka po śmierci ukochanego psa napisała list do Boga. Kilka dni później stało się coś zaskakującego
  3. Para pelikanów przez 6 lat czekała na pisklę. Pracownik postanowił im pomóc, niebywałe jak
  4. Owczarek niemiecki zginął w niewyobrażalnych cierpieniach. Policja zatrzymała 19-latka
  5. Szukała go cała Polska. Manul jest już bezpieczny, ale bardzo obrażony
  6. 12-letnie dziecko dokonało niesamowite odkrycia. Naukowcy są zachwyceni

źródło: policja.pl

Następny artykuł