Nicole Bogdanowicz Taniec z Gwiazdami
Źródło: instgaram/nicole.bogdanowicz

Po porażce w "Tańcu z Gwiazdami" może liczyć na wsparcie ukochanego psa. Nicole Bogdanowicz pokazała piękne zdjęcie z przyjacielem

25 Września 2020

Taniec z Gwiazdami powrócił na antenę Polsatu. Nowa edycja rozpoczęła się wiosną br., jednak z powodu koronawirusa stacja zawiesiła odcinki na żywo. Niedawno tancerze i gwiazdy powrócili na parkiet, a wraz z nimi oczywiście orkiestra, prowadzący, jurorzy czy publiczność. Z ostatnim odcinkiem programu pożegnała się Nicole Bogdanowicz. W tak trudnych chwilach aktorka może liczyć na pocieszenie psa.

Taniec z Gwiazdami cieszy się wielką popularnością wśród programów rozrywkowych. Pierwsze edycje tanecznego show były pokazywane w telewizji TVN, a od 6 lat gwiazdy walczące o Kryształową Kulę możemy oglądać na Polsacie. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 20. W 11 edycji show udział biorą m.in. Ania Karwan, Julia Wieniawa, Sylwia Lipka czy Mikołaj Jędruszczak z "Love Island". W 8. odcinku z programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" pożegnała się Nicole Bogdanowicz, której partnerował Kamil Kuroczko. 22-latka znana z serialu "Przyjaciółki" nie załamała się przegraną, wyznała, że jest wdzięczna na udział w show. Okazuje się, że nawet gdyby było jej smutno, to Nicole może pocieszać się w ramionach psiej przyjaciółki. Do sieci trafiło wspaniałe zdjęcie.

Ustawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali sięUstawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali sięCzytaj dalej

Taniec z Gwiazdami - Nicole Bogdanowicz

- Przykro mi, że odpadliśmy. Jedyne co chciałabym dodać to, że jestem wdzięczna, że mogłam przeżyć tę przygodę i pomimo, że odpadliśmy - jestem dumna z tego występu - napisała Nicole Bogdanowicz na Instagramie.

Okazuje się, że młoda aktorka, o której coraz więcej mówi się w kraju tak naprawdę jest osobą nieśmiałą i nie ma łatwości w zawieraniu znajomości. Zamiast wyjść na huczne imprezy, woli spacerować z psem, z którym często publikuje zdjęcia na Instagramie. Ostatnie nas naprawdę urzekło!

- Mila jest wyznawczynią teorii, że buziak jest dobry na wszystko! Moja najwierniejsza pocieszycielka - napisała aktorka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Golden retriever zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta rozkłada na łopatki
2. Żona oskarżyła go o podjadanie z lodówki. Kiedy zobaczył nagranie z ukrytej kamery, oniemiał
3. Meksyk. Wyciągnęli z kanałów gigantycznego szczura. Przechodnie nie dowierzali własnym oczom

Czy oprócz psiaka Nicole może liczyć również na wsparcie ukochanego partnera? Bogdanowicz niechętnie odpowiada na pytania dotyczące życia prywatnego.

– Gdybym potwierdziła, że jestem w szczęśliwym związku, musiałabym potem powiedzieć, kim jest mój chłopak i dlaczego nie pojawiamy się na salonach. A może mamy jednak kryzys? Wolę więc prywatność zostawić dla siebie, żeby nie musieć się z niczego tłumaczyć – czytamy słowa Nicole w Party.

Zobaczcie zdjęcia gwiazdy z psiakiem. Prawda, że są super?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

MILA ❤️

Post udostępniony przez Nicole Bogdanowicz (@nicole.bogdanowicz)

Wskoczył do lodowatej wody, aby uratować bezpańskiego psa. Otrzymał piękne podziękowaniaWskoczył do lodowatej wody, aby uratować bezpańskiego psa. Otrzymał piękne podziękowaniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu
  2. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  3. Suczka żebrała na ulicy o jedzenie. Mężczyzna postanowił ją śledzić, osłupiał gdy poznał prawdę
  4. Chaos na lotnisku. Turyści rzucili się do ucieczki, nie mogli uwierzyć własnym oczom nagranie z Bielska-Białej podbija sieć. Ciężko uwierzyć, co zrobili z owcami
  5. Po śmierci pana kundelek został całkiem sam. Przez trzy miesiące czekał na pomoc
  6. Polsat alarmuje. Warto się spieszyć. Ostatni tak swobodny dzień dla podróżnych

Źródło: instgaram, party.pl

Następny artykuł