sznaucer w kąpieli
Źródło: youtube.com/ClosingStarter

Sznaucer cieszy się kąpielą. Najbardziej zrelaksowany pies na świecie, niesamowite wideo

25 Sierpnia 2020

Sznaucer został uwieczniony na wideo, który zyskał ogromne zainteresowanie internautów. Komentujący są pod wielkim wrażeniem, a wielu twierdzi, że nigdy w życiu nie widzieli czegoś podobnego. Zwierzak w kąpieli zachowuje się naprawdę nietypowo. Czy to najbardziej zrelaksowany pies na świecie?

Sznaucer z filmiku to prawdziwy luzak. Jak wiadomo, dla większości właścicieli wykąpanie psa jest niezłym wyczynem. Choć psiaki uwielbiają taplać się we wszelkich napotkanych zbiornikach wodnych, z jakiegoś powodu wanna jest dla nich wyjątkiem i na samą myśl o kąpieli tracą cały entuzjazm. Jednak nie bohater tego wideo! Pies ewidentnie nie ma żadnego problemu z wejściem do wanny. To naprawdę rzadko spotykany widok!

Wielki doberman podchodzi do noworodka w nosidełku. Rodzice wszystko nagraliWielki doberman podchodzi do noworodka w nosidełku. Rodzice wszystko nagraliCzytaj dalej

Sznaucer w kąpieli

Temu psu niestraszna wanna pełna wody. Właściciele nagrali, jak kąpią małego sznaucera, a widok jest naprawdę niespotykany. Zazwyczaj opiekunowie stosują bardzo zmyślne sztuczki, by nakłonić swoich pupili do wejścia do wanny - zwłaszcza tych bardziej pokaźnych rozmiarów. Ci właściciele mieli jednak niesamowite szczęście - ich sznaucer w kąpieli to najbardziej zrelaksowany pies na świecie! Piesek poddawany jest myciu w dość oryginalny sposób - opiekunowie nie zdecydowali się na prysznic, ale na prawdziwą kąpiel. W wannie pełnej wody trzymają małego sznaucerka, który spokojnie dryfuje na powierzchni. Robi to oczywiście w asyście swojej pani, która przez cały czas podtrzymuje go za główkę, by nie zanurzył się pod wodę. Pies ani drgnie i widać, jak dużo radości sprawia mu taka kąpiel!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nieprawdopodobna przemiana kundelka z Radys. Trafił do adopcji, zmienił się o 180 stopni
3. Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z auta. Nikt się tego nie spodziewał

Kąpiel psa

Sznaucer wygląda, jakby przez cały czas kąpieli miał doskonały humor. Piesek w ogóle nie przejmuje się, gdy właścicielka polewa mu brzuszek wodą. Nic dziwnego, że opiekunowie zdecydowali się podzielić tym filmikiem w sieci - mało kto widział kiedykolwiek tak zrelaksowanego podczas mycia psa. Internauci w komentarzach spekulują, co może być powodem takiego spokoju. Jedna z komentujących przypuszcza, że być może podtrzymanie głowy psa przez właścicielkę działa podobnie, jak ucisk mamy na szyję szczeniaka. Inni śmieją się, że sznaucer wygląda, jakby przechodził ceremonię chrztu. Jakikolwiek sekret skrywają właściciele, jedno jest pewne - ten pies to prawdziwy luzak!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie mieści się w głowie, jak potraktowali Szarika po śmierci. Porażające fakty
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Dlaczego kot atakuje dziecko? Agresja nie bierze się znikąd
  4. Warszawa. Znalazła na podjeździe małego pieska. Chwilę później okazało się, że bardzo się myliła
  5. Husky ma guza na całym pyszczku. Wciąż jest piękny, ale wiele osób się go boi
  6. Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, oniemieliśmy. Chodzi o bardzo znaną postać

źródło: youtube.com

Następny artykuł