Sznaucery nie przewidziały, że w piasku mieszka inne zwierzątko
Źródło: youtube/Theo Brand

Sznaucery wykopały głęboki dół w piasku. Nagle coś z niego wybiegło i rzuciło się w kierunku morza

23 Sierpnia 2020

Sznaucery korzystały z pięknej, wakacyjnej pogody i bawiły się wesoło na plaży. Czworonogi kopały dołki w piasku, aż tu w pewnej chwili jeden z psiaków wpadł na trop. Ku ich zaskoczeniu z dołka wyskoczyło inne zwierzę i czym prędzej uciekło w stronę morza. Właściciele wszystko udokumentowali.

Sznaucery miniaturka to psy, które przede wszystkim charakteryzują się długą sierścią w kolorze "pieprzu i soli" oraz czarno-srebrnym, czarnym i białym. Wyróżniają się również krzaczastymi brwiami, pokaźnymi wąsami i brodą oraz nastroszonym futerkiem na całej długości kończyn, dlatego właściciel powinien zadbać o to, by ich pupil często odwiedzał fryzjera. Są temperamentne, wesołe, ale opanowane, dlatego świetnie nadają się do roli opiekuna i towarzysza rodziny. Ponadto, mają w sobie wrodzoną ciekawość świata, więc chętnie eksplorują niezbadane zakątki. Nic dziwnego, że dwa sznaucery od razu zaczęły przekopywać plażę w poszukiwaniu skarbów, gdy ich opiekunowie zabrali zwierzaki nad morze.

Mops ma niesamowite umaszczenie. Podobnych psów jest na świecie mniej niż 100Mops ma niesamowite umaszczenie. Podobnych psów jest na świecie mniej niż 100Czytaj dalej

Sznaucery znalazły coś w dołku

Psiaki rasy sznaucer miniaturka o imionach Oscar i Alex są wielkimi fanami wyjazdów nad wodę. Zwierzaki świetnie czuły się na plaży, gdzie kopały dołki w piasku i szukały ciekawych przedmiotów, którymi mogłyby się wspólnie bawić. Prawie dokopały się do Chin, gdy nagle jeden z pupili wyraźnie się zdziwił i odskoczył na bok. Piesek zauważył, że coś rusza się w środku dołka! Co, a raczej KTO chował się głęboko w piasku, aby nikt go nie znalazł?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Weterynarze nie dawali pitbullowi żadnych szans. Chcieli go uśpić, w ostatniej chwili został uratowany
2. Okrzyknięto go najbrzydszym tygrysem świata. Czy zasługuje na miłość?
3. Kobieta spędziła noc w schronisku w sali z psem. Powód przyprawia o łzy

Sznaucery były gotowe rozwikłać tę zagadkę, dlatego jeden z nich rzucił się ponownie na dołek i zaczął zawzięcie kopać. Wystarczyła chwila, aby ze środka wypełzł jasnoróżowy krab! Zwierzę uciekało bokiem w popłochu i kierowało się w stronę morza, gdzie miało nadzieję, że psy go nie dogonią. Jednakże, sznaucery nie dały za wygraną i ruszyły w pogoń. Czworonogi próbowały złapać kraba w zęby, jednak jego ostre szczypce mogły zrobić im krzywdę i boleśnie zacisnąć się na ich noskach. Psy postanowiły zaryzykować i co kilka sekund łapały skorupiaka w zęby aż morskie zwierzątko aż ten się zmęczył. Na pomoc krabowi przybyły spienione fale, które rozlały się po plaży i odpędziły ciekawskie sznaucery. Skorupiak zniknął w morzu, a pieski patrzyły po sobie zdezorientowane. Co to było za spotkanie!

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie mieści się w głowie, jak potraktowali Szarika po śmierci. Porażające fakty
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Wściekły kot nienawidzi weterynarza. Nagranie wbija w fotel
  4. Mops po raz pierwszy poznaje jeża. Reakcja jedyna w swoim rodzaju
  5. Martwe ptaki w fontannie braniewskiego. Dzieci się tam kąpią, psy piją wodę, uważajcie
  6. Z ostatniej chwili. Rząd podjął decyzję. Odradza loty do popularnego kurortu. Jest fatalnie

źródło: youtube.com

Następny artykuł