Sznaucerka bardzo tęskniła za swoją panią
Źródło: youtube/ Rebecca Svetina

Kiedy sznaucer zobaczył właścicielkę, nie wytrzymał. Nagranie trafiło do sieci

5 Sierpnia 2020

Sznaucer rzucił się na swoją panią, z którą nie widział się od blisko 2 lat. Zwierzę nie potrafiło ukryć swojej radości z ponownego spotkania. Wzruszające nagranie sprawia, że łzy same płyną z oczu.

Sznaucer miniaturowy o szorstkiej sierści oraz krzaczastej brodzie i brwiach to rasa psa, który odznacza się swoim żywiołowym, ale upartym charakterem, przyjacielskim usposobieniem oraz niewyobrażalną lojalnością wobec swojego opiekuna. Ten, kto sam zajmuje albo zajmował się tym wyjątkowym psiakiem dobrze wie, że można go opisać w dwóch słowach - wulkan energii. Sznaucery przy każdym wybuchu radości nie są w stanie ustać w jednym miejscu, co zostało uchwycone na wzruszającym nagraniu, które opublikowano na platformie Youtube.

Najpiękniejszy i najdziwniejszy uśmiech u psa? Mina czworonoga podbiła internetNajpiękniejszy i najdziwniejszy uśmiech u psa? Mina czworonoga podbiła internetCzytaj dalej

Sznaucer oszalał z radości

Poznajcie Casey - sznaucerkę, która najbardziej w świecie kocha swoją panią Rebbecę. Właścicielka suczki zdążyła już przyzwyczaić się do tego, że jej pupilka jest bardzo emocjonalna, jednak tak ekstremalnej reakcji się po niej nie spodziewała. Opiekunka była zmuszona rozstać się ze swoją psinką, kiedy przeprowadziła się ze Stanów Zjednoczonych do odległej Słowenii. Jej pupil został pod opieką rodziny, jednak w ciągu długiego czasu kobieta nie miała ani jednej okazji na ponowne spotkanie z ukochanym czworonogiem. Dopiero 2 latach Rebbeca była w stanie wrócić do rodzinnego stanu Pensylwania, gdzie nareszcie mogła zobaczyć swojego najdroższego pupila.

DZISIAJ GRZEJE:1. Szczenięta bawiły się pod pudełkiem, nikt nie wiedział, co razem kombinują. Wszystko stało się jasne, kiedy zajrzano do środka
2. Dziś Wielki Dzień Pszczół w Polsce. Wiecie, ile miodu produkuje jedna przez całe życie?

Kiedy kobieta przyleciała w odwiedziny do rodzinnego domu w Stanach Zjednoczonych spodziewała się, że Casey ucieszy się na jej widok, jednak nie spodziewała się, że sznaucerka zareaguje w tak wylewny sposób. Na opublikowanym nagraniu widać, jak suczka podchodzi w stronę Rebbeci i patrzy na nią ze szczerym niedowierzaniem, jak gdyby nie rozumiała, co się dzieje. Wystarczyły sekundy, aby pierwotny szok zmienił się w nadzwyczajną ekscytację! Psinka przytula się do kucającej właścicielki i wydaje z siebie piski radości. Jednakże, to co zdarzyło się po chwili zaniepokoiło wszystkie obecne osoby.

Casey tak bardzo cieszyła się ze spotkania ze swoją panią, że zemdlała! Suczka upadła na plecy i na ułamek sekundy straciła kontakt ze światem, lecz już za chwilę znowu chciała przytulać się do swojej opiekunki. Kobieta wzięła ją na ręce i całowała ją po głowie. Wzruszające nagranie, którym rodzina Rebecci podzieliła się ze światem błyskawicznie stało się hitem i pokazało, że zwierzęta potrafią tęsknić i okazywać emocje w niewiarygodny sposób.

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mały terier zapłodnił rottweilera. Urodziły się szczeniaki, które są unikatową mieszanką wybuchową
  2. Wnuczek zafundował 87-letniej babci makijaż, który odmłodził ją o kilkadziesiąt lat
  3. Dlaczego koty ignorują nas, kiedy wołamy je po imieniu? Naukowcy rozwiali wszelkie wątpliwości
  4. Nikt nie zauważył groźnego pożaru przed blokiem. Tragedii zapobiegł zając, niewiarygodne
  5. Tragedia na Mazurach, husky zginął 80 metrów od domu. Właściciele podejrzewają myśliwych
  6. WizzAir pilnie poszukuje pasażerów lotu z Polski. Na pokładzie był zakażony

Źródło:youtube

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł