Pies i sarenka
Źródło: YouTube/alltheworld

Nauczyli go straszyć niedźwiedzie. Pies zrobił psikusa, spotkał sarenkę i zapomniał o całym świecie

9 Października 2020

Szkolenie psa należy do trudnych czynności. Nie wszystkie zwierzaki są chętne do wykonywania komend, niektóre wręcz idą w zaparte i nie chcą się ich uczyć. Problemy z poleceniami nie ma Mishka, która nauczyła się straszyć niedźwiedzie! Jej opiekunowie nauczyli jej bardzo trudnej i niezwykłej komendy, ale przy tym nie zapomnieli o nauce empatii do innych.

Mishka przeszła bardzo ciekawe i trudne szkolenie, mianowicie nauczyła się straszyć niedźwiedzie. Kiedy te za bardzo zbliżają się i przyzwyczają do ludzi, licząc na pożywienie od nich, pies wkracza do akcji! Zadaniem czworonoga jest zmiana zachowania u niedźwiedzi. Czy jej się to udaje? Pracownicy parku, którzy opiekują się psem nie narzekają na jej metody. Mishka musiała szkolenie zdać na psi medal, bo wykonywanie poleceń idzie jej jak z płatka.

Mała krowa cudem uniknęła śmierci. Uciekła do lasu, nie do wiary, kto ją przygarnąłMała krowa cudem uniknęła śmierci. Uciekła do lasu, nie do wiary, kto ją przygarnąłCzytaj dalej

Szkolenie psów - niecodzienne komendy

Mishka nie boi się żadnej pracy. Umie przestraszyć niedźwiedzie, ale też zamienić się w czułego rodzica. Kiedy leśnicy uratowali małego jelonka, pies od razu wiedział, że należy się nim zaopiekować. Już w samochodzie Mishka go lizała po pyszczku, tak jak matka czyściła swoje dziecko, pokazywałam mu, że jest przy niej bezpieczny. Nie wiadomo, co stało się z mamą jelenia, ale pies wiedział, że musi zamienić się w rodzica zastępczego. Mały jelonek potrzebował bliskości. Kiedy zwierzęta wyszły z auta, wciąż nie odstępowały się na krok.

Kiedy jedni internauci nie mogli wyjść z podziwu widząc jak pies zajmuje się jelonkiem, inni zastanawiali się nad nieznaną im komendą.

- Największą rzeczą, której się nauczyłem: są psy, które są szkole, aby zmienić zachowanie niedźwiedzi. To rozwaliło moją głowę - napisał Negra pod filmikiem na YouTubie All the World.

DZISIAJ GRZEJE:1. Ciekawski kot wskoczył na blat kuchenny. Nie wiedział nawet, w jakie tarapaty się wpakował, wideo
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Mała krowa cudem uniknęła śmierci. Uciekła do lasu, nie do wiary, kto ją przygarnął

Psy opiekują się jelonkami

To już kolejny raz, kiedy pokazujemy Wam niezwykle wyszkolonego psa, który nie potrafi przejść obojętnie obok cudzej krzywdy. Co ciekawe, psy często pomagają małym i zagubionym jelonkom, które odłączyły się od swoich matek. W sieci nie brakuje również filmików, na którym czworonogi adoptują inne gatunki, stając się ich rodzicami zastępczymi. Zwierzęta mają wiele w sobie empatii. Zdecydowanie powinniśmy się od nich uczyć.

ZOBACZ WIDEO:

Przekazali dramatyczne informacje. Ludzie muszą uważać, szerzy się kolejna plaga za granicąPrzekazali dramatyczne informacje. Ludzie muszą uważać, szerzy się kolejna plaga za granicąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie
  2. Podatek od posiadania psa wzrośnie w przyszłym roku? Mamy listę zwolnionych z opłaty
  3. Obcy kot ciągle hałasował pod drzwiami mężczyzny. W końcu wpuścił go do środka, ale finału nie przewidział
  4. Najbardziej samotny słoń na świecie w końcu będzie miał towarzystwo. Po 35 latach zerwą mu łańcuchy i przewiozą do nowego zoo
  5. Co robi kot sam w domu? Wzruszające nagranie ujawnia niewiarygodną prawdę
  6. Wielka zmiana w Polsce już za 10 dni. Tysiące Polaków nie wie, bardzo ważna wiadomość

Źródło: YouTube.com

Następny artykuł