Szczeniaki poznały nowego kolegę
Źródło: youtube/viralhog

Nie potrafił zapanować nad szczeniakami rasy golden retriever. Znalazł sposób, za który pokochają go inni właściciele

27 Sierpnia 2020

Szczeniaki rasy golden retriever były nie do poskromienia. Ich właściciele robili, co mogli, lecz nie potrafili upilnować całego stada rozbieganych maluchów. Jak się okazuje, wystarczył jeden błyskotliwy pomysł, żeby 4-tygodniowe psiaki uspokoiły się w ciągu minuty. Jaką metodę zastosowali opiekunowie?

Szczeniaki rasy golden retriever to prawdziwe wulkany energii, które potrafią przysporzyć wiele trudności swoim opiekunom i hodowcom, jeśli ci nie potrafią umiejętnie okiełznać ich natury. W pierwszych tygodniach opieka nad małymi czworonogami należy do bardzo wymagających zadań ze względu na to, że dysponują prawie że nieograniczoną energią. Ciągle chcą się bawić i psocić, dlatego każdego dnia potrzebują zwiększonej ilości stymulantów, co może porządnie zmęczyć ich opiekunów. Właściciele wesołej gromadki szczeniaków tej rasy wymyślili, co zrobić, aby ich maluchy zajęły się sobą, kiedy ci będą odpoczywać.

Husky po 2 miesiącach stracił kochany dom. Powód przyprawia o złośćHusky po 2 miesiącach stracił kochany dom. Powód przyprawia o złośćCzytaj dalej

Szczeniakom przedstawiono gadającego smoka

4-tygodniowe szczeniaki w biszkoptowym kolorze poznały nowego przyjaciela, który już od pierwszych chwil skradł ich serca. Opiekunowie miotu golden retrieverów postanowili sprezentować swoim podopiecznym interaktywną zabawkę w kształcie smoka. Przytulanka o imieniu Dalton jest przeznaczona do czytania bajek dla niemowląt i małych dzieci, jednak równie wyśmienicie sprawdziła się w przypadku psich maluchów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Podczas jednego wyjazdu odebrano interwencyjnie 42 psy. Głodne, przestraszone i chore potrzebują naszej pomocy
2. Matka zostawiła dziecko z psem, nagle usłyszała głośny płacz. Kamery nagrały, co zrobiło zwierzę
3. Dlaczego pies łapie za nogawki? Powód inny niż myślisz

Nagranie, które pojawiło się na platformie Youtube w kwietniu 2020 roku ukazuje wzruszającą scenę. Pluszowy smok jest ustawiony naprzeciwko ośmiu szczeniaków i opowiada im bajkę na dobranoc. Pieski wsłuchują się w jego słowa z uwagą i nie mogą oderwać od niego swoich oczu. Zadowoleni właściciele musieli być z siebie bardzo dumni i nareszcie mogli sobie pozwolić na zasłużony relaks.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sądzili, że uratowali szczeniaki. Aż zastygli, kiedy usłyszeli, że to wcale nie są psy
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Martwe delfiny znaleziono na plaży. Czuć było od nich olej napędowy
  4. Ktoś wyrzucił ciężarną suczkę z samochodu. Nie miała nawet siły pić, potrzebna jej pomoc
  5. Jak śpi twój pies? Pozycja mówi wszystko o jego nastroju, zdrowiu i charakterze
  6. Rozczarowanie dla tysięcy Polaków. Ostre słowa z Kancelarii Premiera

Źródło: youtube.com

Następny artykuł