szczeniaki
Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Języki szczeniaków zmieniły kolor na różowy. Nagle było wiadomo, że doszło do zbrodni

9 Listopada 2020

Szczeniaki rasy rottweiler przybiegły do właścicielki całe w skowronkach. Kiedy pokazały języki, wszystko się wydało. Te były wyjątkowo różowe, wyglądały jakby w pyszczkach psach wybuchła guma balonowa, jednak prawda jest zupełenie inna.

Szczeniaki potrafią zaskoczyć swoich właścicieli, jednak nie tylko w pozytywny sposób. Pieski tak jak małe dzieci wymagają dużo uwagi, a jeśli tej nie otrzymają, mogą przydarzyć się kłopoty. Pewne szczeniaki rasy rottweiler wykorzystały moment, kiedy nie były pilnowane i zrobiły coś bardzo głupiego. Prawda szybko wyszła na jaw. Języki psów były nienaturalnie różowe. Można powiedzieć, ze stanowiły dowód "poważnej zbrodni".

Wielkie hity w Biedronce. Świąteczne ubranka i zabawki dla psów i kotów za grosze. Od kiedy?Wielkie hity w Biedronce. Świąteczne ubranka i zabawki dla psów i kotów za grosze. Od kiedy?Czytaj dalej

Szczeniaki miały wyjątkowo różowe języki

Psy o imionach Apolo i Angel to "niezłe ziółka". Kiedy były szczeniakami nie potrafiły nawet przed moment usiedzieć na miejscu. Właścicielka latała za nimi jak szalona, ale trudno zapanować nad małymi rozrabiakami. Psy nauczyły się nawet same otwierać drzwi, bez pomocy. Nie do końca wiemy, jak im się to udawało, ale wierzymy na słowo, że tylko klucz w drzwiach był w stanie je powstrzymać.

Właścicielka rottweilerów pokazała w sieci, do czego są zdolne jej pieski. Okazało się, że zwierzaki mają chrapkę na wszystko, co leży na stole. Nawet jeśli to w ogóle nie jest jadalne! Kobieta postanowiła zatrzymać na pamiątkę dekorację z urodzin, różowy kwiat z chusteczki. Wydawać by się mogło, że papier nie zachęci szczeniaków, a jednak opiekunka bardzo się myliła. Kiedy weszła do pokoju, gdzie zostawiła dekorację, szybko stało się jasne, że tej już dawno nie ma. Szczeniaki rozszarpały ją na strzępy, przy okazji barwiąc swoje języki!

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
Tak mieszka biskup na wsi: 21 hektarów i pałac za kilka milionów. Relacja rolnika
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Amanda zamarła widząc bałagan, jakie zrobiły zwierzaki. Kwiatu nie było, a szczeniaki wydawały się bardzo z siebie zadowolone. Kobieta nie miała nawet siły denerwować się na psy, musiała sprawdzić, co z ich stanem zdrowia. Zadzwoniła do weterynarza, jednak w słuchawce usłyszała, że nie powinna się martwić. Barwnik zawarty w papierze prawdopodobnie nie wyrządzi im krzywdy.

Zdjęcia języków psów obiegły internet, a cała historia przyprawia o uśmiech na twarzy. Pamiętajcie jednak, że szczeniaki są jak małe dzieci. Należy przed nimi chować niebezpieczne przedmioty. Ciekawskie psy mogą je połknąć, co może doprowadzić do ich śmierci czy różnych chorób.

Rottweiler - jaka to rasa?

Rottweilery to duże psy, które mogą ważyć nawet około 50 kilogramów. Psy są zwinne i szybkie, mają silne mięśnie, potrafią wysoko skakać. Zwierzaki są bardzo inteligentne, ale i niebezpieczne. Dawniej rasa była hodowana do walk, stąd wciąż wiele osób obawia się rottweilerów.

Rottweiler to pies pewny siebie, z bardzo dużym temperamentem. Jest lojalny w stosunku do właściciela, jednak nie należy sprzeczać się z psem, kiedy chodzi np. o jego zabawki. Pies tej rasy jest silny stąd może chcieć wykorzystać swoje umiejętności. Przy tego typu zwierzakach nie można zapominać o pracy nad nimi. Rottweilery szybko się uczą, więc szkolenia są przyjemnością.

Rottweilery tak samo jak owczarki dogadują się z dziećmi, ale należy kontrolować ich zabawę. Nie można zostawiać psów bez opieki. Nawet jeśli mamy ogromne zaufanie do psa, nie powinniśmy wyłącznie na nim polegać.

Co myślicie o psach tej rasy?

Aż chce się płakać. Potraktowali żywe zwierzęta jak zabawki, umieszczając je w automacieAż chce się płakać. Potraktowali żywe zwierzęta jak zabawki, umieszczając je w automacieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy przeżywają istne piekło. Mówią już o pladze, są małe, włochate i niewyobrażalnie niebezpieczne, koszmar w Wirginii
  2. Potwierdzono zagrożenie, ogłoszono pierwszy stopień alarmowy dla kilku województw. Potrwa do rana
  3. Kobieta zostawiła na chwilę psa przed pocztą. Jednak zanim weszła do budynku, zrobiła coś wspaniałego
  4. Niemowlę zrobiło niespodziewaną pobudkę ogromnemu pitbullowi. Jego reakcja była natychmiastowa
  5. Weterynarze walczyli do upadłego, żeby uratować psa bogatego biznesmena. Nie do wiary, jak im później podziękowano
  6. Artur Barciś stoczył walkę z koronawirusem. Wiemy, jak teraz czuje się uwielbiany aktor
  7. Pij go codziennie i nie żałuj sobie szczególnie jesienią. Nie można przecenić jego cudownych właściwości, pomaga w najgorszych przypadłościach

źródło: kochamyzwierzaki

Następny artykuł