Szczeniaki i ich matka potrzebują pomocy
Źródło: facebook.com/ Fundacja dla Zwierząt Judyta

Psy zostały potraktowane jak śmieci. 13 szczeniaków i mama potrzebują pomocy

8 Września 2020

Szczeniaki zostały potraktowane jak śmieci. Znalazły się na ulicy. Nie jest to ani dwoje ani troje zwierząt - znaleziono ich aż trzynaście. Wyrzucono ich matkę. Pojawiła się zbiórka, aby zebrać środki na pomoc dla nich.

Szczeniaki wraz z matką znalazły się na ulicy. Suczka wydała je na świat w powalonym konarze drzewa. Nie miała jak zapewnić im bezpieczeństwa, ponieważ na ulicy nie ma do tego warunków. Na szczęście, zostały w porę przygarnięte. Teraz Fundacja Dla Szczeniąt Judyta potrzebuje pieniędzy, aby zapewnić im odpowiednie warunki życia.

York całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzyYork całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzyCzytaj dalej

Szczeniaki i suczka potrzebują pomocy

Fundacja podaje, że zwierzęta są pod ich opieką już około 8-10 tygodni. Wszystkie psy potrzebują odrobaczenia. Zazwyczaj mają tak dużą ilość pasożytów, że trzeba tego dokonać w osłonie antybiotykowej. Szczeniaki trzeba też zaszczepić i wysterylizować. Oczywiste jest, że trzeba je także karmić. Biorąc pod uwagę, że psów jest aż czternaście, nietrudno zorientować się, że koszta są ogromne. To kilkaset złotych na każdego psa.

- Patrząc w te oczy widzimy całą drogę, jaką ma do przejścia mama i jej dzieci. Kochani! Nie dajemy już rady. Cały Sochaczew zapsiony. Wszystkie pomieszczenia zajęte przez mamy z dziećmi w różnym wieku - czytamy na stronie zbiórki - Potrzebujemy pieniędzy, by utrzymać matki i szczenięta upodlone, jak ta suka, która bez naszej pomocy przymierałaby głodem i straciła większość swoich dzieci. Bo ktoś nie wysterylizował, rozmnożył i wywalił jak śmiecia - dodaje fundacja.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wstrząsające wideo z polskiej wsi. 10-latki robiły okropne rzeczy kotu, wszystko nagrały
2. Połączyli pitbulla z corgi. Szczeniak wygląda przesłodko, ciężko oderwać wzrok
3. Chihuahua nie chce się podzielić smakołykiem z drugim psem. Reakcja olbrzyma rozbraja

Zbieranie pieniędzy rozpoczęło się w sobotę 5 września. Od tamtej pory udało się nazbierać ponad 20 tysięcy złotych! Środki finansowe można przekazywać przez miesiąc, czyli do 5 października. Link do zbiórki znajduje się tutaj. Warto pomóc!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pani Jadwiga pracuje na poczcie od 18. roku życia. Teraz otrzymała od mieszkańców nowy rower
  2. Ludzie myśleli, że pies wraca na grób pana z tęsknoty. Prawda okazała się zupełnie inna
  3. Niebo dla fanów golden retrieverów. Największy piknik dla miłośników rasy jest najszczęśliwszym miejscem na świecie
  4. Mężczyzna chciał sprawdzić swojego psa, zaczął płakać. Reakcja golden retrievera topi serca
  5. Myśleli, że zaadoptowali mikroświnkę. Nie wiedzieli, że ich życie zmieni się na zawsze
  6. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb

źródło: ratujemyzwierzaki.pl

Następny artykuł