Pieski
Źródło: facebook/Danuta Maria Jarska

Pani Danuta znalazła w lesie 2 małe labradorki. "Wywiezione na pewną śmierć"

5 Listopada 2020

Dwa małe szczeniaki zostały wywiezione do lasu i pozostawione na pewną śmierć. Znalazła je grzybiarka, która całą historię opisała w sieci.

Szczeniaki miały wiele szczęścia, że ktoś je w ogóle znalazł. Pieski zostały porzucone przez swojego opiekuna w gęstym lesie, gdzie mało kto uczęszcza. Przypadkiem p. Danuta znalazła szczeniaki, kiedy wybrała się na grzyby. Jak sama pisze na Facebooku, znalazła pieski w głębi lasu. Ktoś naprawdę się starał, aby nikt ich nie odnalazł.

Dlaczego pies wszystko liże? Wyjaśniamy powody nietypowego nawykuDlaczego pies wszystko liże? Wyjaśniamy powody nietypowego nawykuCzytaj dalej

Szczeniaki w lesie k. Zamościa

- Nie do wiary! Pojechałam dzisiaj do lasu. Może grzyby. A może żeby nie zwariować... Po 40 minutach chodzenia, wjechałam troszkę w głąb i zamiast grzybów znalazłam dwa małe, piszczące szczeniaczki! Nie chcę oceniać kim jest osoba, która wywiozła je na pewną śmierć, bo nie do mnie to należy. Zabrałam, są bezpieczne. Już po wizycie u weterynarza. Nakarmione. Odrobaczone. Mają 3.5 może 4 tygodnie. Chyba labradorki. Pomóżcie mi znaleźć im dobry dom. Może ktoś albo kogoś znajomy... - napisała poruszający post w sieci p. Danuta.

Mieszkanka Zamościa udostępniła kilka filmików i zdjęć zwierzaków. Chwilę później dodała kolejny post, ukazujący pierwsze karmienie z butelki. Tak małe szczeniaki nie potrafią jeszcze samodzielnie gryźć jedzenia. Poza tym jeżeli pieski są w wieku ok. 4 tygodni to powinny być przy matce!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego pies wszystko liże? Wyjaśniamy powody nietypowego nawyku
2. Straty są ogromne, ale ubezpieczeń nie będzie. Znamy ostateczne stanowisko resortu rolnictwa
3. Suczka została zostawiona do uśpienia u weterynarza. Wtedy zobaczył ją ktoś wyjątkowyramat, kierowca celowo rozjechał kotkę? "Odebrałeś małym kociakom matkę. Poczułeś się wielki?"

Szczeniaki nie miały przy sobie niczego. Żadnej karki, kocyka, jedzenia, miski z wodą. Właściciel bardzo się postarał, aby pieski nigdy nie zostały odnalezione. Prawdopodobnie uniknie konsekwencji, ale przypomnijmy, że za znęcanie się nad zwierzętami grożą w Polsce 3 lata pozbawienia wolności.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Suczka została zostawiona do uśpienia u weterynarza. Wtedy zobaczył ją ktoś wyjątkowySuczka została zostawiona do uśpienia u weterynarza. Wtedy zobaczył ją ktoś wyjątkowyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niania znęcała się nad dzieckiem. Wtedy w obronie malucha stanął pies
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Bernardyn panicznie bał się fryzjera. Wtedy jego właściciel zdjął koszulkę i zrobił coś niesamowitego
  4. Znaleziono dziwaczne zwierzę. "Wygląda jak ser topiony"
  5. Kiedyś jej misję śledził cały świat. Dziś mało kto pamięta o Łajce
  6. Mama dała dziecku buziaka, a jego reakcja podbiła miliony serc w sieci. Wideo sprawi, że na pewno się uśmiechniesz
  7. Wystarczy zaledwie jedna szklaneczka dziennie, a już po 7 dniach nie uwierzysz w efekty. Zdrowie w płynie, organizm Ci podziękuje

źródło: facebook

Następny artykuł