znalezione szczeniaki
Źródło: youtube.com/ WildernessTV

Porzucone w lesie szczeniaki znalazły nowy dom. Mężczyzna wybudował im najpiękniejszą budę świata, mieszkają w prawdziwym pałacu

3 Sierpnia 2020

Szczeniaki miały ogromne szczęście. Jednego dnia nie miały domu, zostały porzucone w lesie, następnego znalazły kochającego opiekuna, który postanowił zbudować im najpiękniejszą budę świata. Do budowy posłużyły mu jedynie naturalne materiały, które można znaleźć wszędzie. Mężczyzna udostępnił w serwisie Youtube nagranie pokazujące jak powstała zapierająca dech w piersiach budowla.

Szczeniaki wydają się doceniać swoje szczęście. Mężczyzna znalazł je podczas leśnej przechadzki. Maluchy zostały wrzucone do jamy i porzucone na pastwę losu. Nie mógł przejść obok czworonogów w potrzebie obojętnie. Zabrał cztery rozkoszne znajdy do swojego domu. Na miejscu od razu zaczął je rozpieszczać. Na swojej posesji wybudował dla nich wiele bud i miejsc do zabawy. Swoimi dziełami dzieli się na kanale w serwisie Youtube. Jego kanał obserwuje prawie 3,2 miliona osób. Zajmuje się także budową akcesoriów dla psów, takich jak poidełka i miski na karmę.

Przy rzece usłyszały przeraźliwy pisk. Kiedy zobaczyły skąd dochodzi, zamarłyPrzy rzece usłyszały przeraźliwy pisk. Kiedy zobaczyły skąd dochodzi, zamarłyCzytaj dalej

Szczeniaki wyglądają na zachwycone nowym domem

Budowniczy, posługując się jedynie tradycyjnymi technikami, znanymi w Tajlandii od starożytności, wybudował dla niech prawdziwy zamek. Konstrukcja opiera się na drewnianym szkielecie z patyków, na który mężczyzna nakładał warstwy gliny. Zamek jest ogromny. Zapewnia zwierzakom dużo przestrzeni do zabawy, jak i daje schronienie niezależnie od pogody, w słoneczne dni chroni je przed słońcem, w deszczowe osłania przed spadającymi kroplami wody. Budowla składa się z trzech wież, murów obronnych, na które prowadzą malutkie schodki, dostosowane do wielkości szczeniąt i dużej przestrzeni w centrum, w której mogą się schować. Widoczne na filmie psiaki wydają się zachwycone swoim nowym domem. Biegają i skaczą po krużgankach, wdrapują się na baszty i przebiegają po jego korytarzach i tunelach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragedia
2. 5-letnia dziewczynka spotkała 14 owczarków niemieckich. Ojciec nagrał całe zdarzenie

Mężczyzna zapewnia, że poza zamkiem ma w planach inne konstrukcje

Poza zamkiem, którego budowę mężczyzna relacjonuje na filmie, budowniczy planuje dostarczyć zwierzakom jeszcze wielu innych rozrywek. Na nagraniu widzimy także poidełko oraz dozownik do suchej karmy. Następną kreacją Tajlandczyka ma być tor przeszkód, na którym będzie szkolił psy. Do pałacu psiaków planuje dodać jeszcze fosę oraz bambusowy most, który pozwoli im ją przekraczać nie mocząc sierści. Szczeniaki trafiły więc w dobre, zdolne i skore do pracy dla ich rozrywki ręce. Poza nagraniami z budowy atrakcji dla swoich pupili, mężczyzna na swoim kanale dzieli się wieloma innymi pomysłami na inne kreacje, takie jak tradycyjny tajski piec czy wykonany wyłącznie z naturalnych, powszechnie dostępnych materiałów basen.

ZOBACZ FILM:

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygnębiające odkrycie TVN. Uwielbiana gwiazda żyje w tragicznych warunkach z 70 psami, szczury chodzą wszędzie
  2. 20-latka wzięła ślub z lalką zombie. Wspólne zdjęcia i wideo wbijają w fotel
  3. Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętom
  4. Pies nagle zrozumiał, że jedzie do weterynarza. Nagrała się przezabawna reakcja owczarka, rozkłada na łopatki
  5. Sanniki. Na terenie posesji znaleziono martwe zwierzęta. Dramatyczne kulisy interwencji
  6. 5 osób już straciło życie. Izajasz nie ma litości, tragedia za granicą

Źródło:pawmygosh.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł