Kuleczka piesek mały leży na ziemi i bardzo cierpi
Źródło: youtube/animal rescue

Zobaczyła małą kuleczką na ziemi. Po chwili wiedziała, że nie opuści szczeniaka

17 Września 2020

Kobieta zauważyła na ziemi małego szczeniaka zwiniętego w kulkę. Wszyscy mijali zwierzę, nikt nie chciał się przy nim zatrzymać. Kobieta wiedziała, że ta mała bezbronna istota potrzebuje pomocy. Kiedy podeszła do psiaka, wszystko stało się jasne. Biedak bardzo cierpiał.

Kobieta podeszła do szczeniaka i wszystko zrozumiała. Zwierzę było ranne, pilnie potrzebowało pomocy. Miało uraz głowy, nie mogło nawet jej podnieść do góry, aby spojrzeć kobiecie w oczy. Malutki piesek bardzo cierpiał, nie wiadomo, ile czasu tak leżał na ziemi. Wszyscy wkoło byli obojętni, przechodzili koło psa i udawali, że go nie widzą. Kobieta wiedziała, że musi szybko podjąć interwencję wobec około 5-miesięcznego szczeniaka.

Konie nie przestaną jeździć trasą do Morskiego Oka. Poprawka upadła, skandaliczne uzasadnienieKonie nie przestaną jeździć trasą do Morskiego Oka. Poprawka upadła, skandaliczne uzasadnienieCzytaj dalej

Kobieta uratowała małego szczeniaka

Szczeniak, który miał uraz głowy był bardzo zdezorientowany. Maluch został zabrany do weterynarza, aby ten mógł zbadać jego stan zdrowia. Stało się jasne, że bez leków się nie obędzie. Szczeniaczek dzielnie znosił leczenie, choć widać było, że sprawia mu to ogromny ból. Nie minęła chwila, a piesek zaczął pięknie jeść i pić wodę. W końcu zaczął używać swojego ogonka, którym merdał na widok ludzi, którzy się nim opiekowali. Zwierzę każdego dnia robiło ogromne postępy. Szczeniak nie poddawał się, pragnął żyć, być jak inne psy.

Nie potrzeba było dużo czasu, aby piesek stanął na nogi. 2 tygodnie później zwierzę było już zdrowe i zostało zabrane do nowego domu. Podróż samochodem była dla niego bardzo stresująca, ale przecież już nic złego nie mogło się wydarzyć. Nie wiadomo, gdzie trafiło zwierzę, ale z pewnością do ludzi o dobrych sercach, którzy się nim zajęli.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Konie nie przestaną jeździć trasą do Morskiego Oka. Poprawka upadła, skandaliczne uzasadnienie
2. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet
3. Co czują psy, gdy wyznajemy im miłość? Naukowcy wreszcie rozwiązali zagadkę

Pamiętajcie, aby nie przechodzić obojętnie obok bezpańskich zwierząt na ulicach. Jeśli zauważcie zabłąkane zwierzę powiadomnie ekopatrol/straż miejską, których zadaniem jest uratowanie bezbronnej istoty. Każda z gmin ma podpisaną umowę z weterynarzem i schroniskiem, których to obowiązkiem jest zajęcie się kotem/psem. Nie bądźcie obojętni na los zwierząt. One nas potrzebują.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Studentka przez telefon poprosiła mamę o pieniądze. Nie była świadoma, że słucha jej ktoś jeszcze
  2. Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano
  3. Słodki ciężar. Radosław Majdan udowodnił, że kilogramy nie mają znaczenia
  4. 10-latek wyszedł na spacer z psem, wrócił do domu z granatem. Szybka reakcja matki i babci
  5. Wyszła z psem na spacer, znalazła ogromnego grzyba. Zdjęcia kani wprawiają w osłupienie
  6. Nadciąga fala olbrzymich upałów. Naukowcy nie mają wątpliwości. Żar będzie lał się z nieba

Źrodło: pawmygosh

Następny artykuł