pies u weta
Źródło: facebook.com/พุทธรักษา รักษาสัตว์ ตลาดสดนิคมบางปู

Szczeniak sam przyszedł do weterynarza. Niebywałe, dlaczego

30 Lipca 2020

Szczeniaki zazwyczaj nie lubią wizyt u weterynarza. Kojarzy im się ona z nieprzyjemnymi zabiegami, często bolesnymi zastrzykami i stresem. Wiele psów zapiera się wszystkimi 4 łapami, byle nie wejść do gabinetu. Niektóre jednak rozumieją, że gdy coś im dolega, weterynarz często potrafi im pomóc i uwolnić od bólu lub dyskomfortu.

Szczeniakowi nic jednak nie dolegało. Zmagał się z innym, jednak równie poważnym problemem. Pies odłączył się od swoich właścicieli i nie umiał znaleźć drogi powrotnej. Nie wiadomo jak długo błąkał się po okolicy, ani jak udało mu się trafić akurat do tego gabinetu weterynaryjnego, do którego chodził ze swoją rodziną. Kamera monitoringu umieszczona w holu kliniki uchwyciła całe zdarzenie. Rozsądek i inteligencja małego pieska robią wrażenie. Udało mu się zachować spokój, w sytuacji w której niejeden człowiek by panikował.

Zmusiła owczarka, aby zapozował z nią do zdjęcia. Chwilę później wydarzyła się tragediaZmusiła owczarka, aby zapozował z nią do zdjęcia. Chwilę później wydarzyła się tragediaCzytaj dalej

Szczeniak poszedł do weterynarza po pomoc

Lekarz, gdy zobaczył jednego ze swoich pacjentów bez opieki, był zaskoczony. Pies grzecznie czekał na korytarzu, jakby przyszedł na umówioną wizytę. Od razu skojarzył, do kogo należy czworonóg. Maluch zawsze był grzeczny na zabiegach, nie miał też urazu do weterynarza. Jedyne zabiegi, w których przyszło mu uczestniczyć to były szczepienia. Gdy ludzie zaczęli krzątać się wokół malucha, szukając danych jego rodziny, ten po prostu grzecznie stał i czekał aż ludzie mu pomogą. Wykazał się ogromnym spokojem i dojrzałością, rzadką u 4-miesięcznych szczeniąt. Wrażenie robi również fakt, że wpadł na to, by odwiedzić gabinet weterynarza szukając pomocy. Być może skojarzył to miejsce z wizyt ze swoim panem i postanowił poczekać tam na niego.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
2. Przygarnęli niewielkiego puszystego zwierzaka. Oniemiejecie po ujrzeniu co z niego wyrosło
3. Dwa jamniki wkradły się na wybieg ogromnego lwa. Finał mógł być tylko jeden

Personel kliniki wezwał właścicieli

Właściciele pieska bali się, że nigdy więcej nie zobaczą swojego pupila. W końcu szczeniak zgubił się w wielkim mieście, pełnym zagrożeń, o intensywnym ruchu ulicznym i przepełnionym rozpraszającymi go bodźcami. Ten jednak udał się prosto w jedyne miejsce, poza swoim mieszkaniem, które regularnie odwiedzał. Gdy tylko dotarli na miejsce podziękowali personelowi i zabrali swoją zgubę do domu. Zarówno właściciele jak i ich mały piesek nie posiadali się z radości, szanse na taki obrót sprawy były bardzo małe.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd przywróci obostrzenia? Rzecznik przekazał wstrząsające wieści
  2. Skrzyżowali pomeraniana z husky. Wygląd szczeniaka zwala z nóg
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Strażak wyskoczył z munduru i rzucił się do wody. Powód zasługuje na wielkie brawa
  5. Odbiera mowę, przyznali się dlaczego porzucili psa. Nie mieści się w głowie
  6. 3-letni owczarek niemiecki cały czas wygląda jak szczeniak. Za słodkim wyglądem kryje się choroba
  7. Tragedia w Mikołajkach. Niestety, nie było szans

Źródło: o2.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł