pies
Źródło: screen z Rumble.com/Laura Hall

Włączyła szczeniakowi inne psy na ekranie. Reakcja zwierzaka wprawia w osłupienie

28 Maja 2020

Szczeniak nie mógł uwierzyć w to, co widzi na ekranie. Jego właścicielka włączyła mu inne psiaki, ale dlaczego one były tak daleko, chociaż były tak blisko? Pies nie potrafił przestać wpatrywać się w ekran laptopa. Zobaczcie jego niezwykłą reakcję.

Pies o imieniu Simba nie potrafił przestać wpatrywać się w ekran telewizora. Na nim pokazywały się różne sceny z psiakami, które biegały i pluskały się w wodzie. Simba był zdumiony obrazem, który widzi, przecież wokół niego nie było żadnej wody. Jak to się dzieje, że inne czworonogi biegają a on je ogląda? Wszystko wyglądało niczym jak w bajce! Właścicielka nagrała reakcję psiaka i umieściła ją na kanale Rumble. Wideo Laury Hall od razu skradło serca internautów, którzy zachwycili się reakcją Simby. Psy tak samo jak koty potrafią oglądać telewizję. Według badań ekspertów z Uniwersytetu w Preston w Anglii okazuje się, że psy największą uwagę skupiają w filmach na innych psach! Liczą się też dźwięki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy zobaczyła, co kot codziennie przynosi do domu, osłupiała. Musiała szybko zareagować
  2. Pitbull i husky doczekali się dziecka. Maluch wygląda spektakularnie, słodycz sama w sobie
  3. Buldog został przyłapany na oglądaniu telewizji. Reakcja psa na straszną scenę zaskakuję
  4. Odurzył kota lekami i wykonał na nim tatuaż. Zdjęciami sfinksa pochwalił się w sieci
  5. Lekarz zgodził się na wejście pitbulla na salę. Ciężko powstrzymać łzy oglądając ostatnie pożegnanie właściciela z psem
  6. Turyści dokarmiali koniki polskie. Zwierzęta zachorowały. To pierwszy taki przypadek od 25 lat

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł