szczeniak zrzuca kota
Źródło: youtube.com/ Rocky

Szczeniak bawił się z małym kotkiem. Właściciel nie przerwał nagrywania, nawet gdy doszło do wypadku

27 Listopada 2020

Szczeniak owczarka niemieckiego bawił się z małym kociakiem swojego właściciela, który umieścił oba zwierzaki na kanapie. W pewnym momencie zabawa zaczęła wymykać się spod kontroli, jednak on nie przerwał nagrywania. Internauci mogą mu podziękować, filmik szybko stał się prawdziwym hitem.

Szczeniak i kotek od razu zaczęły się ze sobą bawić. Choć wszyscy słyszeliśmy powiedzenie "żyć jak pies z kotem", wiemy, że te zwierzaki wcale nie muszą żywić do siebie niechęci. Choć ich przepychanki mogą wyglądać groźnie, nie mamy to do czynienia z agresją. Zwierzaki nie straciły ochoty na harce, nawet gdy jedno z nich spadło z kanapy, na której umieścił je właściciel.

Przyłapała wiewiórkę po kilku głębszych. Zjadła o jedną sfermentowaną gruszkę za dużoPrzyłapała wiewiórkę po kilku głębszych. Zjadła o jedną sfermentowaną gruszkę za dużoCzytaj dalej

Szczeniak bawił się z małym kotkiem

Zabawy młodych zwierzaków wywołują u ludzi szerokie uśmiechy. Tak jest i w tym wypadku. Malutki owczarek niemiecki próbuje podgryzać leżącego na sofie kota, licząc, że ten przyłączy się do zabawy.

Piesek nie musiał długo czekać na reakcję mruczka, który nie chciał tolerować jego zaczepek. Zwierzaki zaczęły przepychać się ze sobą, szybko jednak stało się jasne, że szczeniak ma nad swoim przyjacielem sporą przewagę wielkości i masy.

p>Teksty wybrane dla Ciebie:

W pewnym momencie udało mu się nawet zrzucić mruczka z kanapy. Zabawa przeniosła się wtedy na podłogę, oba zwierzaki nie miały zamiaru przerywać zapasów z tak błachego powodu.

Koty i psy są zdolne do wchodzenia w relacje, oparte na czymś więcej niż wzajemnym tolerowaniu swojej obecności w jednym pomieszczeniu. Choć niechęć tych zwierzaków stała się już przysłowiowa, odpowiednio wychowywane mogą się polubić. Ważne jest, by zapoznać je ze sobą gdy są jeszcze młode. Jeśli jednak nie jest to możliwe, eksperci radzą, by stopniowo oswajać ze sobą pupili i początkowym okresie monitorować ich relacje.

ZOBACZ WIDEO:

Julia Wieniawa znów pozuje ze zwierzętami. Najpierw rozgwiazda na pupie, teraz czułości z żółwiemJulia Wieniawa znów pozuje ze zwierzętami. Najpierw rozgwiazda na pupie, teraz czułości z żółwiemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

źródło: youtube.com

Następny artykuł