dwa psy husky
Źródło: youtube.com/ BlueEyeHuskies

Mała suczka husky próbuje ukraść tacie jedzenie. Wtedy do akcji wkracza drugi szczeniak i daje jej lekcję

27 Sierpnia 2020

Szczeniak nie wie, że podkradanie tacie jedzenia z miski nie jest dobrym pomysłem. Próbuje podejść jak najbliżej i zwędzić mu coś sprzed nosa, jednak jego próby spełzają na niczym. Wtedy do akcji wkroczył jeden z braci małej suczki i postanowił uratować jej skórę.

Szczeniak kręci się wokół swojego Bogu ducha winnego taty, który próbuje tylko spokojnie zjeść. Uniemożliwia mu to jego własna córka, która niemal wsadza mu pyszczek w miskę. Niezadowolony husky cicho warczy na młodą, by odwieść ją od pomysłu kradzieży, jednak maluch jest nieugięty. Wtedy do akcji wkroczył kolejny potomek psa - postanowił w porę uratować siostrę od gniewu rodzica!

Zamknął psa w rurze, bez dostępu do wody i jedzenia. Oprawca usłyszał zaskakujący wyrokZamknął psa w rurze, bez dostępu do wody i jedzenia. Oprawca usłyszał zaskakujący wyrokCzytaj dalej

Szczeniak chce podkraść jedzenie

Mała sunia kręci się wokół jedzącego taty i nie może przestać go zaczepiać. Choć prawdopodobnie wie, że nie powinna przeszkadzać dorosłemu w posiłku, zwyczajnie nie może się powstrzymać. Nerwowo podskakuje więc wokół miski i piszczy, a zdenerwowany tata zerka na nią spode łba. Po chwili do kuchni wparowuje drugi szczeniak, który obserwuje całą sytuację. Gdy widzi, że tata jest już porządnie zdenerwowany i chce mieć tylko święty spokój, maluch podchodzi do swojej rozkrzyczanej siostry. Wystarczyła chwila, by dokładnie wiedział, co zrobić!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Podczas jednego wyjazdu odebrano interwencyjnie 42 psy. Głodne, przestraszone i chore potrzebują naszej pomocy
2. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery

Brat podszedł do siostry i najpierw delikatnie pacnął ją łapą, po czym zaczął zaczepiać pyszczkiem, kiedy ta zaczynała piszczeć. Gdy to nie pomogło, położył suni łapę na grzbiecie, by powstrzymać ją od dalszych zaczepek. Dzięki temu dorosły husky miał chwilę, by spokojnie się najeść! Tata tej dwójki chyba specjalnie jadł bardzo powoli - dorosłe psy w ten sposób pokazują młodym, kto tu rządzi i jaka hierarchia panuje w stadzie. Mała suczka z pewnością niedługo po tym zdarzeniu nauczyła się, by nie przeszkadzać dorosłym w posiłku i spokojnie czekać na swoją kolej.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 6-latek rzucał szczeniakiem o beton. „Teraz płacze, więc jest mu przykro”
  2. Odwołali wesele i przekazali jedzenie bezdomnym w schronisku. Dzień ślubu spędzili z potrzebującymi
  3. Pies czy kot? Niesamowity zwierzak wygląda jak postać z bajki
  4. Katarzyna Dowbor w wybornym towarzystwie. Odwiedziła ją synowa, ale i niezwykłe zwierzęta
  5. Zrobili kotu specjalne łóżeczko. Niebywałe, co zrobił mruczek
  6. Polacy masowo dostają identyczne SMS. Niebezpieczeństwo

źródło: youtube.com

Następny artykuł