pitbull poparzony
Źródło: facebook/ Jake's Page · 23 kwietnia ·

Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienie

26 Czerwca 2020

Szczeniak o imieniu pitbull znajdował się w szopie, kiedy ta stanęła w ogniu. Psiak nie potrafił przedrzeć się przed ogień, nie miał żadnych szans wydostać się z pożaru. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, okazało się, że nie jest za późno na ratunek. Mundurowy wyciągnął psiaka z ognia. Szczeniak w trybie pilnym trafił do lecznicy.

Szczeniak o imieniu Jake cudem nie spłonął w pożarze. Po wydostaniu z ognia pies pilnie potrzebował pomocy weterynaryjnej, jego ciało było całe poparzone. Kiedy pitbull trafił do weterynarza zaczęła się walka o jego życie. Lekarz wiedział, że nie będzie łatwo, jednak psiak był bardzo zdeterminowany. Walczył z całych sił, nie poddawał się, chciał żyć.

Na ilustracji wśród słoni ukryte jest serduszko. Czy jesteś spostrzegawczy i potrafisz je znaleźć? Większość osób się poddajeNa ilustracji wśród słoni ukryte jest serduszko. Czy jesteś spostrzegawczy i potrafisz je znaleźć? Większość osób się poddajeCzytaj dalej

Szczeniak został uratowany przez strażaka

Pitbull okazał się bardzo silny, dzielnie znosił walkę o swoją skórę. Niestety, właściciele psa nie chcieli dłużej się nim zajmować. Porzucili poparzonego pitbulla w lecznicy. Szczeniak był nie tylko ranny, ale i pozostał bez dachu nad głową. Zachowania opiekunów nie da się w żaden sposób wytłumaczyć. Zostawili psiaka w momencie, kiedy najbardziej ich potrzebował. Odwrócili się od psa i wyszli. Tak się nigdy nie robi!

Kiedy strażak, który uratował pitbulla dowiedział się o tym, zdecydował się adoptować psiaka! Szczeniak zaczął zdrowieć przy nowym opiekunie, nabierać sił, był otoczony troską i miłością. Ponieważ nowy właściciel był strażakiem, pitbull bardzo dużo czasu spędzał w straży pożarnej. Psiak nie miał nawet urazu do ognia. Nie bał się wchodzić do wozu strażackiego, teraz pomaga nawet strażakom w pracy!

DZISIAJ GRZEJE: 1.Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
2. Choć trudno uwierzyć, na zdjęciu jest żaba. Wyzwanie doprowadza internautów do szału, tylko wybitnie bystre osoby ją widzą

Pies pomaga teraz m.in. sprawdzaniu hydrantów czy w szkoleniach dla dzieci. Uwielbia odwiedzać szkoły, a uczniowie wcale nie boją się "groźnego" pitbulla. Psiak stał się maskotką Straży Pożarnej. W okolicy nie ma ani jednej osoby, która nie słyszałaby o cudownym psie, który ocalał z pożaru i "został" strażakiem. To wspaniałe, że znalazł ludzi o kochającym sercu, którzy zdecydowali się mu pomóc, choć był w ciężkim stanie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uroczy piesek mówi naszym czytelnikom „Dzień dobry”. Wszyscy już wstali?
  2. Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
  3. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  4. Jelenia Góra. Mieszkał w bloku ze świnką wietnamską. Wyjechał, zwierzę dostało "dożywocie"
  5. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  6. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie

Źródło: cesarsway.com


Następny artykuł