piesek mały kulka
Źródło: instagram/trez_and_tydus

Myśleli, że przygarnęli małego, puszystego szczeniaka. Kiedy podrósł, zamurowało ich

24 Listopada 2020

Szczeniaki potrafią ująć nas swoim wdziękiem. Są nieporadne, wyglądają jak małe misie, i jak tu ich nie kochać? Właściciele często wiedzą, jak bardzo urosną ich psy. Jednak ten szczeniak zaskoczył prawie cały świat. Jest potężny!

Pewna rodzina pragnęła stać się rodzicami dla pieska. Zdecydowali się na dość niespotykaną rasę, mianowicie alaskan malamut. Przed adopcją prawdopodobnie nie sprawdzili, jak wygląda dorosły czworonóg. Słodka kuleczka skradła ich serca. Liczyło się tylko to, co jest tu i teraz. Rodzina wróciła do domu ze szczeniakiem wielkości misia, który nie zajmował dużo miejsca, ale kilka miesięcy później nie miała praktycznie, gdzie nogi postawić. Zwierzak był przeogromny!

Kotka zamieszkała w Kościele. Po jej śmierci księża zdecydowali się na piękny gestKotka zamieszkała w Kościele. Po jej śmierci księża zdecydowali się na piękny gestCzytaj dalej

Szczeniak zamienił się w wielkiego puchacza

Szczeniak otrzymał na imię Tydus. Z początku był tak mały, że praktycznie mieścił się w dłoni. Rodzina była zachwycona ze swojego wyboru. Piesek nie sprawiał im problemów. Szczeniak cały czas chciał się bawić, owszem jadł dużo, jednak dużo zwierzaków ma wielki apetyt!

Wkrótce pies zaczął rosnąć jak na drożdżach. Z każdym dniem stawał się coraz większy, jak i rosły jego potrzeby. Mała puszysta kuleczka już nie mieściła się w niewielkim kojcu, miska wiecznie była dla niego pusta, a i spacery za krótkie. Było jasne, że ze szczeniaka wyrośnie kawał psa. To nie typ yorka, który nadaje się "do torebki".

Kiedy minęło 9 miesięcy, pies przeobraził się w wielkiego niedźwiadka! Alaskan malamut wyglądał bardzo potężnie, jego grzywa była niczym jak u króla lwa. Tydus zmienił się nie do poznania w bardzo krótkim okresie czasu. Właściciele bardzo się pomylili w swoich obliczeniach, jednak nawet do głowy im nie przyszło szukanie dla zwierzaka nowego domu, czy jego zwrot. Niezależnie od tego, ile psiak ważył rodzina kochała go całym sercem. Pies należał do rodziny. Po prostu taki jest jego urok - jest duży!

Dziś Alaskan waży około 55 kilogramów! Jest gigantyczny, a kiedy stanie na łapach staje się wyższy od swoich opiekunów. Tydus osiągnął swój docelowy rozmiar, jednak trzeba przyznać, że rzadko spotyka się tak duże psy! Z powodu bujnej sierści można odnieść wrażenie, że pies jest znacznie większy.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Policjant w mroźną noc znalazł w rowie porzuconego jamnika. Ktoś zrobił mu niewybaczalną rzecz, skazując na śmierć
2. Skarbówka ma prezent dla Polaków. Do portfela może trafić 3250 złotych, wszystko dzięki nowej uldze podatkowej
3. Dramatyczna sytuacja schroniska Kundelek. Potrzeba domów tymczasowych, pracownicy chorują, nie ma kto zajmować się zwierzakami

Tydus gwiazdą w sieci

Tydus ma już 6 lat i zdecydowanie można powiedzieć, że jest gwiazdą na Instagramie. Konto psa obserwuje ponad 150 tysięcy osób. Z niego dowiadujemy się, że czworonóg świetnie dogaduje się z innymi zwierzakami. W jego domu mieszkają jeszcze 11-letnia papuga i roczny kot Bane.

- Założę się, że strzyżenie psa jest koszmarem, przecież on ma tak dużo futra! Ale robicie wspaniałą robotę, wygląda cudownie.
- WOW, Tydus kochamy cię.
- Piękny pies - zachwycają się internauci zwierzakiem na Instagramie trez_and_tydus.

Zobaczcie metamorfozę psiaka!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Policjant w mroźną noc znalazł w rowie porzuconego jamnika. Ktoś zrobił mu niewybaczalną rzecz, skazując na śmierćPolicjant w mroźną noc znalazł w rowie porzuconego jamnika. Ktoś zrobił mu niewybaczalną rzecz, skazując na śmierćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Ferie 2021: wszystko już jasne. Gowin potwierdził wiadomość ws. sezonu zimowego
  3. "Myślałem, że to owczarek lub husky". Mężczyzna uratował zwierzę, ale nie był to pies
  4. Suczka nie przestawała lizać właścicielki po nosie. Próbowała ją ostrzec, wizyta u lekarza wyjawiła całą prawdę
  5. Kotka zamieszkała w Kościele. Po jej śmierci księża zdecydowali się na piękny gest
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Nie mogli uwierzyć w tajemnicze znalezisko na środku pustyni. Olbrzymi metalowy monolit dziełem kosmitów?

ŹródłA: pikio,pl.newsner.com

Następny artykuł