Malutki Murphy był bezbronny
Źródło: youtube/sidewalk specials

Dzieci rzucały w szczeniaczka kamieniami. Piesek cudem się uratował

21 Lipca 2020

Szczeniak przeżył atak ze strony okrutnych dzieci. Próbowali ukamienować zwierzę, jednak w porę na miejscu zjawił się wolontariusz, który wybawił maluszka z opresji.

Szczeniak o imieniu Murphy cudem uniknął śmierci. Miał tylko sześć tygodnie, kiedy odnalazł go jeden z wolontariuszy z organizacji Sidewalk Specials w Republice Południowej Afryki. Pies był w opłakanym stanie, wymagał natychmiastowego leczenia.

Rodzice porzucili noworodka przy mrowisku. Szczegóły tylko dla osób o mocnych nerwachRodzice porzucili noworodka przy mrowisku. Szczegóły tylko dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

Dzieci rzucały w szczeniaka kamieniami

Murphy został zaatakowany przez gromadkę dzieci, dla których rzucanie kamieniami w bezbronne zwierzę było wyjątkowym źródłem dobrej zabawy. Najwyraźniej rodzice dzieciaków nie postarali się wystarczająco, aby nauczyć swoje pociechy wyrozumiałego traktowania wszystkich istot z szacunkiem bez względu na to, czy jest to człowiek czy zwierzę. Mały szczeniaczek bardzo cierpiał, nie wiedział, czym zasłużył sobie na tak okrutne traktowanie ze strony ludzi. Dzielnie walczył, mimo obezwładniającego bólu. W pewnej chwili na jego drodze stanął człowiek, któremu zależało na jego bezpieczeństwie i zdrowiu, dlatego odciągnął nieczułe dzieciaki i zabrał poobijanego Murphy'ego do najbliższej klinki weterynaryjnej Vet Points.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Czy puma Nubia może tęsknić za właścicielem? Słowa eksperta rzucają światło na sprawę
2. Pies ciągle szczekał na dziecko. Gdy matka pewnego razu weszła do jego pokoju, zamarła

Szansa na nowe życie

Na miejscu szczeniak został poddany leczeniu. Murphy zmagał się z anemią, a w jego uszach zalęgły się pasożyty, jednak wkrótce wyzdrowiał i stał się pełnym energii, przyjaznym i młodym psem, który jednym spojrzeniem potrafi skraść serce. Murphy został przygarnięty do domy tymczasowego i codziennie towarzyszy swojej opiekunce podczas pracy w biurze.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

     1. Ciężko uwierzyć, ale w kuchni jest kot. Tylko najbystrzejsze osoby są w stanie go wypatrzeć
     2. Wspaniałe zachowanie labradora. Powiadomił właścicielkę, kiedy jej syn doznał udaru
     3. Niesamowite. Wyłowili rybę, która ma część twarzy jak człowiek. Zdjęcia robią wrażenie
     4. Skandal w Lublinie. 7-letnia dziewczynka znęcała się nad szczeniakiem
     5. Kiedy należy wykastrować psa? Wszystko zależy od rasy
     6. 700 osób miało kontakt z zakażonym. Porażająca wiadomość spod Tatr

Źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł