Zlata włożyła rękę do pyska owczarka
Źródło: youtube/Zlata Life

Szczeniak owczarka zaczął kąsać dziecko na ich pierwszym spotkaniu. Nagranie rozkłada na łopatki

20 Sierpnia 2020

Szczeniak rasy owczarek niemiecki spotkał się po raz pierwszy z dzieckiem. Mała dziewczynka o imieniu Zlata została posadzona przez swoich rodziców na kanapie w towarzystwie uroczego pupila. Malucha najwyraźniej bardzo swędziały dziąsła, chciał za wszelką cenę coś ugryźć, dlatego wybór padł na dzieciaczka. Jak poradziła sobie Zlata z nieznośnym czworonożnym urwisem?

Szczeniak rasy owczarek niemiecki wkrótce wyrośnie na potężnego czworonoga, który przez długie lata będzie towarzyszył swoim opiekunom oraz ich rodzinie. Każdy mały psiak w okresie szczenięcym powinien odbyć domową tresurę, mającą na celu przystosowanie zwierzaka do życia w stadzie z innymi domownikami, w tym także dziećmi. Podstawowe szkolenie zwierząt domowych ma zerowy koszt, ale wymaga od opiekunów odpowiedniej ilości poświęconego czasu. Nadzór rodzicielski podczas pierwszych spotkań pupila z najmłodszymi członkami rodziny także jest wymagany. W takim razie, jak przebiegło zapoznanie owczarka i dziewczynki?

Pies czy kot? Niesamowity zwierzak wygląda jak postać z bajkiPies czy kot? Niesamowity zwierzak wygląda jak postać z bajkiCzytaj dalej

Szczeniak i dziecko spotkali się po raz pierwszy

Nagranie opublikowane przez rodziców dziewczynki o imieniu Zlaty na platformie Youtube przedstawia rozczulającą scenę zabawy szczeniaka owczarka niemieckiego oraz ich dziecka. Kilkumiesięczna Zlata, która przebrana jest w niebieską sukieneczkę patrzy z fascynacją na małego zwierzaka, a on obwąchuje ją z zaciekawieniem. To pierwszy raz, kiedy zarówno pies, jak i dziewczynka poznają dziecko innego gatunku. Zlata i beztroski pupil nie potrzebują dużo czasu, aby nawiązać ze sobą nić porozumienia. Widać, że obie istotki czują się komfortowo w swoim towarzystwie. Niespodziewanie, całuski owczarka przeradzają się w delikatne podskubywanie. Jak zareaguje dziecko na taką zabawę?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielki golden retriever podchodzi do kołyski dziecka. Później dzieje się niemożliwe, szczęka opada
2. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są zadziwiające

Niesforny pupil pokąsał dziecko

Reakcja dziecka jest przesłodka. Zlata patrzy, jak szczeniak podgryza ją w paluszki u stóp i rąk, jednak prawie w ogóle jej to nie przeszkadza. Dziecko nie płacze, jedynie delikatnie odpycha pieska, kiedy jego ostre ząbki zbytnio kłują ją w skórę. Ku zaskoczeniu wszystkich, to szczeniaczek zaczął cicho popiskiwać, jakby popłakiwał. Widać, że dziewczynka od małego jest bardzo spokojna i ma rękę do zwierząt, więc mamy wielką nadzieję, że relacja tej dwójki wkrótce jeszcze bardziej się ociepli. Nagranie dosłownie powala na łopatki. Nie ma chyba nic słodszego niż zabawa szczeniaków i dzieci.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy kalkulator wieku psa. Ile twój czworonóg ma lat w przeliczeniu na ludzkie?
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Wsiadła do PKP z dwoma psami. Konduktorzy nie mieli dla niej litości, wezwano policję
  4. Szczeniaczek labradora poznaje nowo narodzoną krowę. Wideo stopi serca największych twardzieli
  5. Spacerowali z psem, gdy zobaczyli zawiązany worek. Wycieńczony kotek czeka na pomoc, każda złotówka się liczy
  6. Fatalne wiadomości z Podkarpacia. 18 ofiar, policja pilnie apeluje

Źródło: youtube

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł