właścicielka z psem
Źródło: instagram.com/trez_and_tydus/

Adoptowała malutkiego szczeniaczka. Nie mogła się spodziewać, co z niego wyrośnie

19 Sierpnia 2020

Szczeniak, którego adoptowała pewna kobieta, przerósł (dosłownie) jej oczekiwania. Kiedy zdecydowała się przygarnąć malutkiego pieska, nie spodziewała się, jak będzie wyglądał po jakimś czasie. Gdy ratowała go ze schroniska, był malutką, puchatą kuleczką, jednak wystarczyło poczekać rok, by zupełnie zmienił swój wygląd. Była w szoku.

Szczeniak, którego adoptowała kobieta o imieniu Yumna był malutką, puchatą kuleczką. Gdy tylko weszła do schroniska, jej wzrok wylądował na piesku, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Wiedziała, że musi wziąć go ze sobą do domu i tak też zrobiła. Nazwała szczeniaka Tydus i już nie mogła się doczekać wspólnego życia, które mieli zacząć. Nie spodziewała się jednak tego, jak maleńki szczeniak wyrośnie...

Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrałaMyślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrałaCzytaj dalej

Szczeniak rósł i rósł

Yumna wiedziała, jakiej rasy jest jej nowy ukochany piesek. Mimo to nie spodziewała się, jak szybko zwierzak urośnie do olbrzymich rozmiarów. Tydus był bowiem malamutem, jednym z największych psów na świecie. Choć właścicielka doskonale wiedziała, jakie rozmiary osiągają malamuty, jej szczeniak okazał się wyjątkowy nawet jak na przedstawiciela tej rasy!

Pod opieką nowej mamy, Tydus rósł w oczach. Już po kilku miesiącach osiągnął naprawdę imponujące rozmiary! Właścicielka z początku była nieco przerażona prędkością, z jaką rósł pies, jednak regularnie prowadziła go na kontrole do weterynarza, by upewnić się, że szczeniak rośnie zdrowy. Już kilka miesięcy po adopcji, Tydus ważył prawie 55 kg! To imponująca waga, nawet jak na malamuta - dorosłe samce zazwyczaj ważą 36-43 kilogramy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielki golden retriever podchodzi do kołyski dziecka. Później dzieje się niemożliwe, szczęka opada
2. Psy zapadają na tajemniczą chorobę. Zabiła już kilkadziesiąt osobników

Ogromny malamut

Pies szybko przerósł swoją właścicielkę i okazało się, że jest prawdziwym gigantem. Co najśmieszniejsze, psiak wciąż zachowuje się jak szczeniak. Jest nieświadomy swojego rozmiaru, Yumna musi więc bardzo uważać, by przypadkiem nie zrobił komuś lub innemu psu krzywdy. Z malutkiej puchatej kuleczki zmienił się w ogromną, żywą maskotkę. Właścicielka wie, że nie mogła wybrać lepiej! Dziś malamut ma już 6 lat i wraz ze swoją panią tworzą szczęśliwą rodzinę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Z maleńkiej kuleczki wyrósł olbrzym.

Jest większy niż jego pani!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małe dziecko zostało samo z ogromnym psem w pokoju na noc. Kamery wszystko uchwyciły
  2. Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiach
  3. Buldog na diecie nie dostał ulubionego jedzenia. Właścicielka nagrała przezabawny napad gniewu nad miską
  4. York ma lepsze włosy niż większość ludzi. Piesek z nietypową fryzurą wygląda niesamowicie
  5. Stęskniony beagle nie widział swojego pana przez 3 miesiące. Na jego widok dosłownie oszalał
  6. Dramatyczne sceny w Gdańsku. Nikt nie reagował. "Cała drżę ze strachu"

źródło: happydogsite.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł