szczeniak zawinięty w koc
Źródło: rumble.com/AFV

Szczeniak nauczył się krzyczeć, ale nie potrafi szczekać. Wideo wbija w fotel

19 Czerwca 2020

Szczeniak Cody został gwiazdą internetu za sprawą jednego filmiku. Na nim pies odpowiada swojej właścicielce na "dzień dobry". Zwierzę zamiast zacząć szczekać, krzyczy w niebogłosy. Nie każdy wierzy, że taka sytuacja naprawdę miała miejsce.

Psy rasy husky rzadko szczekają, najczęściej można usłyszeć jak wyją. Szczeniak o imieniu Cody zdecydowanie nie jest husky'm, jednak tak jak ta rasa zdecydował się inaczej komunikować z właścicielami. Zamiast szczekania, pies preferuje głośne krzyki! Zwierzę zachowuje się jakby ktoś je krzywdził, a tak naprawdę odpowiada opiekunowi na słowa "dzień dobry". Kiedy właściciele podzielili się filmikiem w sieci, wiedzieli, że nie przejdzie on bez echa. Nie da się ukryć, że szczeniak Cody jest wyjątkowy, do tego stopnia, że trzeba ściszyć głos w komputerze, chcąc obejrzeć wideo.

Adoptowała psa ze schroniska. Kiedy lekarz powiedział jej prawdę, zalała się łzamiAdoptowała psa ze schroniska. Kiedy lekarz powiedział jej prawdę, zalała się łzamiCzytaj dalej

Głos szczeniaka jest prawdziwy?

W niecodziennie dźwięki szczeniaka nie wierzą wszyscy. Spora część osób zastanawia się, czy ktoś nie podłożył dźwięku pod psiaka i nie próbuje wprowadzić internautów w błąd. Czy to możliwe, aby pies tak krzyczał, że aż trzeba zatykać uszy? My niestety nie wiemy, ale polecamy obejrzeć wideo, aby zbadać tę sytuację. Czy głos szczeniaka jest prawdziwy? Jeśli tak, to właściciele muszą być bardzo cierpliwymi ludźmi. Zobaczcie!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu ukryty jest pies. Większość osób potrzebuje przynajmniej 20 sekund, żeby go znaleźć
  2. Uratowany szczeniak podziękował swojemu bohaterowi. Wcześniej ktoś zrzucił go z mostu i zakleił pyszczek
  3. Z ostatniej chwili: Wypadek konia na trasie do Morskiego Oka
  4. Adoptowała psa ze schroniska. Kiedy lekarz powiedział jej prawdę, zalała się łzami
  5. Połamali małemu lwiątku łapy. Turyści robili sobie z nim zdjęcia, ślepi na jego cierpienie
  6. Chciał uśpić psa z porażającego powodu. Chwilę później los suczki zmienił się diametralnie

Źródło: rumble.com

Następny artykuł