Szczeniak miał problem z wydostaniem się z basenu
Źródło: youtube/ABC News

Szczeniak wpadł do basenu i nie mógł wyjść. Niesamowitą akcję ratunkową uchwycono na nagraniu

18 Sierpnia 2020

Szczeniak golden retrievera wpadł do basenu i nie potrafił wydostać się na brzeg. Akcję ratunkową przeprowadził nieustraszony czworonożny bohater. Nagranie uwieczniło wzruszającą scenę nad basenem.

Szczeniak rasy golden retriever korzystał ze słonecznej pogody i bawił się w ogródku. W pewnej chwili stracił równowagę i wpadł do basenu. Piesek nie potrafił jeszcze sprawnie wyskoczyć na basenowy brzeg, dlatego niezgrabnie skakał na ściankę zbiornika wodnego i wyraźnie prosił o pomoc. Życiu maleństwa groziło niebezpieczeństwo. Nagranie opublikowane na Youtubie ukazało przejmującą scenę, której nikt się nie spodziewał. Znikąd pojawił się bohater!

Pomeranian nienawidzi obcinania pazurów. Właściciele nagrali jego reakcję na widok cążek, wideo rozkłada na łopatkiPomeranian nienawidzi obcinania pazurów. Właściciele nagrali jego reakcję na widok cążek, wideo rozkłada na łopatkiCzytaj dalej

Szczeniak nie mógł wydostać się na brzeg

Wideo z akcji ratunkowej szczeniaczka spotkało się z ciepłym przyjęciem wśród poruszonych internautów, dlatego wkrótce stało się aż tak popularne, że jego fragment został użyty podczas porannego programu informacyjnego "Good Morning America". Prowadzący nie mogli powstrzymać się od okrzyków zdumienia i przejęcia, kiedy zobaczyli, jak malutkie zwierzę prawie się topi. Całe szczęście, na pomoc psiakowi rzucił się prawdziwy heros... jego własna mama!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Próbowali zaprzyjaźnić małego husky z dzieckiem. Nie wszystko poszło zgodnie z planem
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie
3. Musieli uśpić sparaliżowaną suczkę. Jej ostatnie pożegnanie z chłopcem wyciska łzy z oczu

Biszkoptowa suczka rasy golden retriever nie potrafiła patrzeć z obojętnością na swoje najdroższe dziecko, kiedy to znalazło się w niebezpieczeństwie. Dorosła psina nie czekała nawet chwili, od razu rzuca się do basenu i podpłynęła w stronę szczenięcia. Maluch nadal próbował wydostać się z basenu, jednak nie miał wystarczającej siły by mu się to udało. Na nagraniu widać, że jego mama popycha go nosem, a kiedy i to nie przynosi większych efektów, czym prędzej wyskakuje na brzeg i wyciąga małego golden retrievera chwytając go zębami za skórę na karku. Akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem!

Jednakże, tym, co poruszyło internautów nie była wcale reakcja suczki. Naturalnym jest, że prawie każda matka zrobi wszystko, wliczając w to ryzykowanie własnym życiem, aby ochronić swoje dziecko. Szokującym okazała się być bierna postawa kamerzysty. Osoba, która uchwyciła niecodzienną scenę nawet nie drgnęła, gdy szczenię potrzebowało pomocy. Wiele osób było zawiedzionych jej zachowaniem i zastanawiało się, czy popularność w sieci jest ważniejsza niż dobro i bezpieczeństwo jej podopiecznych.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małe dziecko zostało samo z ogromnym psem w pokoju na noc. Kamery wszystko uchwyciły
  2. Syn Zenka Martyniuka został porwany dla okupu. Gwiazdor disco polo postanowił go odbić bez pomocy policji
  3. Wrócił do weterynarza, aby zobaczyć, co dzieje się z uratowanym przez niego pitbullem. Piękna reakcja szczeniaka
  4. Nie przeszli obok reklamówki obojętnie. Kiedy zajrzeli do środka, chciało im się płakać
  5. Brutalny atak na koziołka w azylu. Zatrzymano podejrzaną osobę, która odcięła głowę zwierzęciu
  6. Zła wiadomość z Zakopanego, jest coraz gorzej. Wpisali je na listę

Źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł