Szczeniak zawinięty w koc
Źródło: Facebook/ Griffith Animal Hospital

Uratowany szczeniak podziękował swojemu bohaterowi. Wcześniej ktoś zrzucił go z mostu i zakleił pyszczek

18 Czerwca 2020

Szczeniak został zrzucony z mostu. Na domiar złego - jego oprawca zakleił mu pyszczek taśmą izolacyjną. Gdyby nie szczęśliwe zrządzenie losu, zwierzak nie miałby najmniejszej szansy na przeżycie. Mężczyzna, który znalazł małego psa nie mógł uwierzyć w to, że ktokolwiek mógłby potraktować w tak bezduszny sposób żywe stworzenie.

Kiedy tamtego dnia Bob postanowił się przejść do sklepu, nie sądził, że ta decyzja zmieni w sposób nieodwracalny jego życie. Mężczyzna szedł dobrze znaną trasą, w pewnym momencie usłyszał podejrzany odgłos. Zaczął nasłuchiwać dziwnych dźwięków i próbował zlokalizować ich źródło. W chwili, kiedy zrozumiał, że niepokojące odgłosy to nic innego, tylko skomlenie zrozpaczonego psa, rzucił się w gorączkowe poszukiwania. W końcu udało mu się znaleźć zwierzaka - szczeniak leżał na brzegu rzeki, jego widok wyciskał łzy z oczu.

Szczeniak został zrzucony z mostu, miał zaklejony pyszczek - nie miał szans na przeżycie

Bob Hoelter szedł do sklepu.W pewnym momencie usłyszał dziwne odgłosy. Kiedy zorientował się, co, a właściwie - kto, je wydaje, od razu rozpoczął poszukiwania. Po chwili, na brzegu rzeki znalazł małego szczeniaka. Pies został zrzucony z mostu, miał pyszczek zaklejony taśmą izolacyjną. Gdyby nie to, że ostatecznie zwierzę nie wpadło do wody, tylko zleciało na nadbrzeże, szczeniak już by nie żył. Bob nie wahał się ani chwili - doskonale wiedział, co robić.

Pies, który wygląda przerażająco kryje smutną tajemnicę. Ciężko nie uronić łez, czytając jego historięPies, który wygląda przerażająco kryje smutną tajemnicę. Ciężko nie uronić łez, czytając jego historięCzytaj dalej

Bob zabrał szczeniaka do lokalnego szpitala dla zwierząt. Nawet weterynarze z wieloletnim doświadczeniem nie byli w stanie uwierzyć w to, co zobaczyli - nigdy w swoich karierach nie spotkali się wcześniej z przypadkiem takiego okrucieństwa. Od razu otoczyli przerażonego, wychłodzonego i rannego psa opieką. Badania wykazały też, że maluch ma cztery miesiące oraz inne poważne obrażenia - jego łapka była złamana.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kot spróbował lodów, reakcja rozkłada na łopatki. Wideo ma już ponad 3 miliony wyświetleń, płaczemy ze śmiechu
2.
Adoptowała psa ze schroniska. Kiedy lekarz powiedział jej prawdę, zalała się łzami

Gdy tylko maluch doszedł do siebie i był gotowy do adopcji, znalazł kochający dom. Jego opiekunowie nadali mu urocze imię - Louie. Zaaranżowali też spotkanie z wybawcą szczeniaka... To, w jaki sposób zachował się psiak w obecności Boba wzruszyło wszystkich. Louie od razu rozpoznał mężczyznę, któremu zawdzięcza życie - merdał ogonkiem i całował swojego przyjaciela.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Szczeniak został bestialsko potraktowany.Szczeniak został bestialsko potraktowany.
Facebook/Griffith Animal Hospital

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
  2. Suczka została porzucona przy drodze. Kiedy ratownicy przyjechali ją uratować, zamarli
  3. Ksiądz odprawiał Mszę, kiedy wbiegł pies. Zachowanie czworonoga rozkłada na łopatki
  4. Spacer z psem zamienił się w walkę o przetrwanie. Ogromny aligator porwał zwierzaka do wody
  5. Matka zostawiła dziecko z 45-kilogramowym buldogiem. Kiedy wróciła z imprezy, jej świat runął w gruzach
  6. Przemysław Saleta adoptował niepełnosprawnego buldoga. Ich zdjęcia chwytają za serce

Źródło: wszystko-o-wszystkim.life

Następny artykuł