Przestraszony, smutny szczeniak, pani go głaszcze po głowie
Źródło: Facebook/Fundacja Futrzaki

Chciał poddać szczeniaka po wypadku eutanazji. Tłumaczenia właściciela są wstrząsające

17 Czerwca 2020

Szczeniak o imieniu Abi mimo tego, że jest jeszcze maluchem, doświadczył już wiele złego. Nie dość, że mała suczka uległa bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, to jeszcze jej właściciel okazał się być bezduszny - psa, który potrzebował pomocy i rehabilitacji chciał... uśpić. Nie miał zamiaru walczyć o życie szczeniaka, który po nieszczęściu znalazł się w opłakanym stanie.

Abi trafiła do kliniki weterynaryjnej w stanie krytycznym. Psiak doznał bardzo poważnego wstrząsu, obite płuca, łapkę wyrwaną ze splotu oraz krwiaka w oku. Właściciel zostawił psa w lecznicy i podpisał wszystkie dokumenty - chciał poddać zwierzę eutanazji. Pracownicy kliniki należącej do fundacji Futrzaki zamarli - nikt nie spodziewał się, że opiekun 6-miesięcznej suczki nie da jej żadnych szans na przeżycie. Postanowili, że oni nie zawiodą malutkiej Abi.

Chciał poddać 6-miesięcznego szczeniaka eutanazji

Abi uległa bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Obrażenia, których doznała były rozległe - przed weterynarzami, pod których opiekę trafiła było bardzo trudne zadanie. Jednak podjęli ryzyko i postanowili zawalczyć o życie i zdrowie 6-miesięcznej suczki. W przeciwieństwie do jej właściciela, który po przyniesieniu psa do kliniki chciał go poddać eutanazji. Nie warto - skoro to "tylko" pies...

12-tygodniowy kotek ucierpiał w wypadku. Ktoś zostawił go na pewną śmierć12-tygodniowy kotek ucierpiał w wypadku. Ktoś zostawił go na pewną śmierćCzytaj dalej

Całe szczęście weterynarze nie zgodzili się na wyrok śmierci dla małego psiaka. Choć leczenie Abi będzie stanowić dla nich ogromne wyzwanie, dlatego, że pies jest w bardzo ciężkim stanie, nie poddają się. Pracownicy fundacji, pod opieką której znajduje się szczeniak zorganizowali zbiórkę na leczenie suczki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę raczkowało do labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, kamera nagrała wszystko

2. Pies siedział 4 dni bez przerwy na moście i patrzył przed siebie. Powód sprawia, że nikt nie powstrzyma łez

Nie da się w żaden sposób znaleźć wytłumaczenia postępowania mężczyzny. Chciał potraktować 6-miesięcznego, bezbronnego szczeniaka, który znalazł się w potrzebie jak niepotrzebny, zepsuty przedmiot. Całe szczęście są ludzie dobrej woli i malutka Abi na nich trafiła - opiekuje się nią zespół specjalistów, którzy za cel obrali sobie uratowanie jej życia.

Mocno trzymamy kciuki za psiaka, mamy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia! Zachęcamy też gorąco do wsparcia zbiórki na rzecz Abi! Dajmy jej szanse na powrót do zdrowia i szczęśliwe życie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mała dziewczynka została otoczona przez 6 pitbulli. Chwilę później stała się najbardziej niewiarygodna rzecz
  2. Ksiądz odprawiał Mszę, kiedy wbiegł pies. Zachowanie czworonoga rozkłada na łopatki
  3. Golden retriever nie chciał wejść na schody ruchome. Zachowanie właściciela wzrusza do łez
  4. 12-tygodniowy kotek ucierpiał w wypadku. Ktoś zostawił go na pewną śmierć
  5. Bez nosa, oczu, ucha - poważnie okaleczone psy połączyła niesamowita więź. Zdjęcia wyciskają łzy z oczu
  6. Matka zostawiła dziecko z 45-kilogramowym buldogiem. Kiedy wróciła z imprezy, jej świat runął w gruzach

Źródło: ratujemyzwierzaki.pl

Następny artykuł