szczeniak i chłopiec
Źródło: facebook.com/LightWorkers

Chłopiec, który był dręczony w szkole otrzymał szczeniaka. Jego reakcja wyciska łzy z oczu

15 Lipca 2020

Szczeniak potrafi rozweselić każdego. Słodkie zwierzaczki wywołują mimowolny uśmiech nawet w najsmutniejszych chwilach. Pies może być też jednym z najwierniejszych przyjaciół jakich można sobie wymarzyć. Dlatego rodzice chłopca gnębionego przez rówieśników ze szkoły zdecydowali się obdarować syna stworzeniem, które pomoże mu poradzić sobie z problemami i będzie stanowiło dla niego źródło otuchy. Moment, w którym chłopiec poznaje swojego pupila uchwycono na kamerze.

Szczeniak nie zawsze będzie dobrym prezentem dl dziecka. Jeśli rodzice podejmą decyzję impulsywnie, lub nie nauczą dziecka jak zajmować się zwierzątkiem, może się to odbić na samopoczuciu psiaka. W tym wypadku decyzja o przyjęciu do rodziny nowego członka wydaje się być przemyślana. Chłopiec z pewnością otoczy zwierzę miłością i przyjaźnią. Piesek pomoże mu zapomnieć o kłopotach w szkole i stanie się dla niego wiernym towarzyszem.

Mężczyzna popłakał się, myśląc, że stracił przyjaciela. Okazało się, że padł ofiarą psiego żartuMężczyzna popłakał się, myśląc, że stracił przyjaciela. Okazało się, że padł ofiarą psiego żartuCzytaj dalej

Szczeniak i chłopiec od razu się pokochali

Na filmiku widzimy, jak chłopiec po raz pierwszy przytula swojego szczeniaczka. Nie może ukryć łez wzruszenia. Od zawsze prosił rodziców o takiego pupila, w końcu jego marzenie się spełniło. Uznali oni, że teraz gdy ich syn przechodzi ciężki okres, ważne jest by był otoczony bezwarunkowym wsparciem, ciepłem i miłością. Chcieli by wiedział, że może liczyć na nich, jak i miał swojego osobistego przyjaciela w postaci pieska. Chłopczyk przytula go, a pies zaczyna lizać go po twarzy. Na pierwszy rzut oka widać, że szczeniak jest zadowolony z obrotu spraw. Jednocześnie widzimy, że rodzice i babcia małego Jensena odpowiedzialnie podchodzą do kwestii bezpieczeństwa szczeniaka. Mimo, że chłopiec nie może się doczekać kontaktu z pieskiem, dbają oni o to by siedział trzymając słodziaka i nie opuścił go przypadkiem na ziemię. Chłopiec przedstawia się swojemu pupilowi jako jego nowy najlepszy przyjaciel, po czym zapoznaje czworonoga ze swoją rodziną.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Na kochający dom czekał 2461 dni. Wzruszająca adopcja psa ze schroniska
2.Pies złapał małego kota i przesunął na bok. Nieprawdopodobne, co kierowało zwierzęciem

Nagranie obejrzało ponad 45 milionów osób

Wzruszające wideo zdobyło niebywałą popularność wśród internautów. Komentujący są zachwyceni rozczulającą sceną oraz szczerą radością chłopca, który może w końcu zapomnieć o kłopotach. Wyrażają też wsparcie dla chłopaka oraz nadzieję, że wszystko co najgorsze pozostanie daleko za nim. Zarówno słodki szczeniak jak i jego nowy najlepszy przyjaciel mają przed sobą wiele pięknych chwil, w przeżywaniu których raczej nikt nie zdoła im przeszkodzić. Decyzja o podarowaniu dziecku zwierzaka, o ile jest przemyślana, a dziecko gotowe jest na taką odpowiedzialność, może zmienić jego życie na lepsze.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  2. Dlaczego psy kopią łapkami po załatwianiu się? Prawdziwy powód może cię zaskoczyć
  3. Na kochający dom czekał 2461 dni. Wzruszająca adopcja psa ze schroniska
  4. Wskoczył do wody, aby ratować ważącego 180-kilogramów niedźwiedzia. Wszystko się nagrało
  5. Kobieta próbowała ugryźć ośmiornicę. Zwierzę przeszło do kontrataku
  6. Malutki szczeniak podbiegł do doga niemieckiego. Reakcja została nagrana

Źródło: facebook.com/lightworks

Następny artykuł