dzieci w aucie
Źródło: youtube/thedodo

Mama powiedziała córkom, że nie dostaną wymarzonego psa. Zapanowała histeria, wtedy ojciec zrobił niezwykłą rzecz

14 Listopada 2020

Szczeniak nie mógł trafić do rodziny. Musiał pozostać w schronisku, tak zadecydowali rodzice. Kiedy córeczki pary usłyszały tę wiadomość, jedna zalała się łzami, druga zaczęła w lekceważący sposób traktować rodziców. Nagle do auta wszedł ojciec, a dziewczynki wręcz zaniemówiły z wrażenia.

Szczeniaki są bardzo słodkie i każdy chciałby je mieć, jednak należy pamiętać, że wiąże się to z wielką odpowiedzialnością na lata. Psy rosną, ich potrzeby są coraz większe (np. dłuższe spacer), należy poświęcić im czas i dużo cierpliwości. Nie wszyscy rodzice wychowujący małe dzieci marzą o posiadaniu szczeniaka w domu. Dzieci proszą i błagają o pieska, jednak suma summarum to rodzice podejmują decyzję.

14 owczarków niemieckich otoczyło małą dziewczynkę. Ojciec wszystko nagrał14 owczarków niemieckich otoczyło małą dziewczynkę. Ojciec wszystko nagrałCzytaj dalej

Dziewczynki popłakały się na wiadomość o braku szczeniaka

Rodzice zabrali dwie córki do schroniska, chcieli dowiedzieć się, czy dziewczynki naprawdę marzą o własnym piesku. Kiedy siostry wybrały psa, którego chciałby zabrać do domu, mama i tata odmówili adopcji. Dziewczynki były wściekłe na rodziców, nie potrafiły zrozumieć, czemu nie mogą otrzymać wymarzonego psa. Jednak mama z ojcem byli nieugięci. Prawdopodobnie to nie był odpowiedni moment na posiadanie zwierzaka.

Mama z córkami wsiadły do auta i czekały, aż ojciec wróci. Kobieta zdecydowała się nagrać reakcję dzieci. Chyba sama nie spodziewała się, że dziewczynki tak emocjonalnie zareagują na odmowę i brak wymarzonego szczeniaka.

- On jest taki cudowny! – powiedziała jedna z córek
- Będą inne pieski – skomentowała matka.
- Ale co z tego. One nie będą takie cudowne jak ten. Musiałby być taki sam szczeniak, z tą samą osobowością i tym samym urokiem – dodała druga z dziewczynek.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dalmatyńczyk miał zostać mamą 3 szczeniaków. Ale gdy zaczął się poród, wszystkim opadły szczęki
2. Każdy pamięta utwór z filmu "Niekończąca się opowieść". Wiemy jak wygląda Limahl i z czym powraca na scenę po latach
3. Spaniel miał na sobie 2,5 kg skołtunionego futra. Jego transformacja zapiera dech

Ojciec przyniósł niespodziewany prezent

Mama nie przestawała nagrywać córek, zadając im różne pytania. Chciała wiedzieć, co dziewczynki dostrzegły w tym szczeniaku. Dlaczego do domu powinni wrócić właśnie z tym pieskiem? Młodsza z sióstr z trudem wypowiadała każde słowo, ponieważ cały czas płakała. Starsza obraziła się na cały wszechświat. – Będą pamiętała o nim do końca moich dni, zanim umrę - wyznała.

Rozpaczy w aucie nie było końca, jednak mama wydawała się niewzruszona zachowaniem córeczek. Siostry nie potrafiły zrozumieć, dlaczego nie mogą wrócić z tak cudownym szczeniakiem do domu. Mama próbowała im tłumaczyć, że nie są przygotowani i nie posiadają żadnego przedmiotu dla pieska np. misek czy kojca. Żaden z argumentów nie wydawał się być wystarczający dla dziewczynek. One chciały wrócić do domu z psem. Teraz, zaraz.

Rodzice wiedzieli jednak coś, co ukrywali przed dziewczynkami. Ojciec długo nie wracał do samochodu, ponieważ podpisywał papiery adopcyjne! Kiedy wszedł ze szczeniakiem do auta, dziewczynki nie mogły uwierzyć. Ich mina zdradzała wszystko. Były super szczęśliwe. Ich wymarzony szczeniak jest razem z nimi.

Dziewczynki obiecały zajmować się pieskiem. Szczeniak miał wiele szczęścia, że trafił do tak cudownej rodziny. Z pewnością zostanie w niej otoczony miłością i troską.

ZOBACZ WIDEO:

Dlaczego kot śpi na człowieku? Ma swoje bardzo ważne powodyDlaczego kot śpi na człowieku? Ma swoje bardzo ważne powodyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  2. Od wtorku całkowity lockdown, ludzie nie mogą wyjść z domu. Kolejny kraj podjął trudną decyzję
  3. Czy masz lampę solną w domu? Wiele osób nie wie, że popularna ozdoba jest śmiertelnym zagrożeniem dla zwierząt, lepiej uważać
  4. Dlaczego sierść na czole kota układa się w literę "M"? Rozwiązanie legendarnej zagadki może Cię zaskoczyć
  5. Piesek chihuahua boi się spać sam. Tylko jedna rzecz pozwala mu pokonać lęk, wideo rozczuli każdego
  6. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  7. Bank Millenium ostrzega przed groźnym oszustwem. Klienci powinni uważać, można stracić fortunę

źródła: youtube

Następny artykuł