szczeniak i dog
Źródło: youtube.com/ MuttshackAdoptions

Malutki szczeniak podbiegł do doga niemieckiego. Reakcja została nagrana

14 Lipca 2020

Szczeniak przebywał w kalifornijskiej placówce sprawującej opiekę nad bezpańskimi psami. Żywiołowy maluch miał własny wybieg jednak niepohamowana chęć eksploracji świata pełnego nowych doznań pchała go do regularnego wymykania się z niego. Gdy malec podbiegł do dwóch największych zwierząt w schronisku personel zamarł w oczekiwaniu na ich reakcje. Zdarzenie uwieczniła kamera.

Szczeniak, od pierwszych chwil w schronisku sprawiał wrażenie wulkanu energii. Mały czarno biały kundelek, skakał po całym terenie ośrodka, próbował się wszędzie wcisnąć i poznać wszystkich mieszkańców placówki MuttShack Animal Rescue. Wszystko wzbudzało jego radość i zainteresowanie. Piesek lubił też zaczepiać większe zwierzęta znajdujące się pod opieką instytucji. Zwykle ograniczał się do swoich rówieśnikików w tym wypadku postanowił zaczepić większych kolegów.

Adoptowała kotkę po przejściach, dla której zamontowała duże parapety. Dominika Gwit o odpowiedzialnej adopcji zwierzątAdoptowała kotkę po przejściach, dla której zamontowała duże parapety. Dominika Gwit o odpowiedzialnej adopcji zwierzątCzytaj dalej

Szczeniak podbiegł do doga niemieckiego

Gdy tym razem kundelek wymykał się ze swojego boksu, pracownik schroniska postanowił śledzić go, nagrywając jego zachowanie. Ku jego zaskoczeniu szczeniak od razu skierował się do jednego z największych psów w schronisku. Postanowił sprawdzić jak duży pies zareaguje na zadziornego malucha. Przez jakiś czas szczeniak biegał wokół nóg doga, próbując zwrócić na siebie jego uwagę. Ogromne psisko na początku ignorowało czarny biały kształt przemykający w okół niego. W końcu jednak zbliżył pysk do głowy małego psa, opiekun zwierząt zamarł.

Dzisiaj grzeje: 1.Stracił już nadzieję na powrót swojego przyjaciela. Husky odnajduje swojego pana po 7 latach
2.Jamnik, który przypomina krowę. Świat oszalał na punkcie uroczego pieska

Dog nie reagował na małego szczeniaka

Okazało się, że duży pies postanowił po prostu przyjrzeć się bliżej szczekającemu futrzakowi. Po obwąchaniu go i dokładnej obserwacji, postanowił, że będzie mu przez chwilę towarzyszył. Psy przeszły się razem po wybiegu, dog wydaje się opiekować swoim nowym niewielkim przyjacielem. Szybko jednak stracił malcem zainteresowanie. Na teren placówki zawitał dużo ciekawszy gość. Na jednym z drzew poruszyła się wiewiórka, która ściągnęła na siebie pełną uwagę doga, który pobiegł za nią. Zatrzymał się pod drzewem i szczekał na gryzonia, kompletnie zapominając o drobnym koleżce.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Między zebrami ktoś schował klawiaturę. Tylko 1 na 12 osób potrafi ją znaleźć w 10 sekund
  2. Radna zakryła tęczową flagą nazwę Puławy. Holendrzy zerwali współpracę z polską "strefą anty-LGBT"
  3. Adoptowała kotkę po przejściach, dla której zamontowała duże parapety. Dominika Gwit o odpowiedzialnej adopcji zwierząt
  4. Ojciec zrobił pamiątkowe zdjęcie córce na wycieczce. Kiedy spojrzał na nie w domu, nie mógł uwierzyć
  5. Chihuahua utonęła w wodzie. Plażowicze skierowali podejrzenia na właścicielkę
  6. Autobus stanął w płomieniach na europejskim lotnisku. Ewakuacja terminala [film]

Następny artykuł