Pies z kromką
Źródło: youtube.com/ Sidewalk Specials

Ciężko nie płakać widząc szczeniaka, który niesie kromkę chleba. Został porzucony, aby radzić sobie sam

14 Lipca 2020

Szczeniak był częścią niechcianego miotu. Gdy tylko on i jego rodzeństwo przyszli na świat, ich właściciele zaczęli pracować nad tym, by wszystkie zwierzaki trafiły do nowych domów. Tak też miało być z psem o imieniu Gunnar. Niestety, prawdopodobnie nikt nie chciał adoptować psiaka, więc właściciele pozbyli się go. Szczeniak musiał zacząć radzić sobie sam. To straszne.

Szczeniak ma małe szansę na samodzielne przeżycie na ulicy. Te, które są do tego zmuszone często zmagają się z wieloma problemami. Zagrażają im inne zwierzęta, głód, choroby i zimno. Na szczęście wiele osób gotowych jest nieść pomoc takim zwierzętom. Tak też było w wypadku Gunnara. Wolontariusze z grupy Sidewalk Specials zobaczyli go, gdy szukał w śmieciach jedzenia. Udało mu się upolować kromkę chleba, która ledwo nadawała się do jedzenie. Mimo to, znalezisko sprawiło mu masę radości.

Malutki szczeniak podbiegł do doga niemieckiego. Reakcja została nagranaMalutki szczeniak podbiegł do doga niemieckiego. Reakcja została nagranaCzytaj dalej

Szczeniak był bardzo zaniedbany

Odnaleziony na śmietniku szczeniak otrzymał niezbędną pomoc i szansę na nowe, lepsze życie. Znalezienie zwierzaka oraz jego drogę do rekonwalescencji i adopcji uwieczniono na poruszającym nagraniu. Od razu zawieziono go do kliniki weterynaryjnej. Cały pokryty był kleszczami i pchłami, przez to jak się żywił miał masę robaków. Był lekko niedożywiony i odwodniony. Zapewniono mu niezbędną opiekę. W ośrodku fundacji pozostawał pod opieką wolontariuszy. Otoczony miłością piesek dochodził do siebie. Szybko okazało się, że pod warstwą brudu i robactwa, kryje się piękny, silny i wesoły psiak. Gdy tylko urósł na tyle, by można było przenieść go do nowego domu, opublikowano ogłoszenie, zachęcające do przygarnięcia czworonoga.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Właściciel pumy napisał list do prezydenta Poznania. O co prosi?
3. Jamnik przyprowadził swoją panią do studzienki. Gdy zajrzała do środka nie mogła przestać płakać

Pies od razu znalazł nowy dom

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź. Szczeniaka przygarnęła kochająca rodzina, która podzieliła się z fundacją kolejnym nagraniem, ukazującym prawdziwe psie szczęście. Widzimy na nim Gunnara bawiącego się ze swoją panią. Psiak biega za piłką cały czas merdając ogonem i poszczekując. Zmienił się nie do poznania, urósł, jest czysty i zadbany. Widać, że wyrośnie na wiernego i wdzięcznego pupila, który będzie miał więcej powodów do szczęścia, niż znalezienie kromki czerstwego pieczywa. W sytuacji w jakiej znajdował się Gunnar jest wiele psów, oczekujących na to, aż ktoś się nimi zainteresuje i uratuje je od smutnego los bezpańskiego i bezdomnego zwierzaka.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Byli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Kiedy lekarz powiedział im, co to za zwierzęta, zaparło im dech w piersiach
  2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
  3. Rodzina zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie w górach. W domu odkryli niezwykłą prawdę
  4. Spuścił ze smyczy gromadę owczarków niemieckich. Przechodnie nie mogli uwierzyć
  5. Czemu psy żyją krócej niż ludzie? Weterynarz dzieli się wzruszającą odpowiedzią, której udzieliło mu dziecko
  6. Potężne trzęsienie ziemi. Służby na świecie alarmują. Prognozy są druzgocące

Źródło: pawmygosh.com

Następny artykuł