Kobieta rzuciła własnym szczeniakiem
Źródło: twitter/Mulaflare

Podczas awantury rzuciła szczeniakiem w mężczyznę. Nagrały to kamery, powód wprawia w osłupienie

13 Października 2020

Szczeniak spadł z impetem na ziemię w wyniku awantury. Zwierzę było trzymane na rękach właścicielki, która była pod wpływem substancji odurzających. Kłóciła się z napotkanym na ulicy mężczyzną, gdy niespodziewanie cisnęła psem wprost w niego. Dramatyczne zdarzenie zostało nakręcone, wywołując ogromny gniew w zaniepokojonych internautach. Wkrótce po publikacji wideo, na światło dzienne wyszły nowe fakty. Wiemy, co było powodem skandalicznego zachowania kobiety.

Szczeniak stał się ofiarą przemocy ze strony swojej opiekunki. Wyraźnie odurzona kobieta trzymała na rękach kilkumiesięczne zwierzę i zachowywała się w sposób agresywny w stosunku do czarnoskórego mężczyzny. Nie pozwalała mu wrócić do samochodu, zachodząc mu drogę i wymachując rękami w jego stronę. Wkrótce zacięta kłótnia, jaka wywiązała się na ulicy, przerodziła się w dramat niewinnego stworzenia.

Po opuszczeniu szlabanu wjechał z psem na przejazd kolejowy. Od tragedii dzieliły ich centymetry, wstrząsające nagraniePo opuszczeniu szlabanu wjechał z psem na przejazd kolejowy. Od tragedii dzieliły ich centymetry, wstrząsające nagranieCzytaj dalej

Rzuciła szczeniakiem w mężczyznę, zwierzę pisnęło z bólu

Na opublikowanym wideo widać, że białoskóra kobieta, trzymając szczenię na rękach, prowokuje czarnoskórego mężczyznę swoim zachowaniem. Stosuje nie tylko przemoc werbalną, ale i fizyczną, rzucając się na niego z rękami. Napastowany mężczyzna nagrywa całe zdarzenie, żartując sobie z niepoważnej postawy nieznajomej. Okazuje się, że konflikt miał podłoże rasistowskie. Kobieta dyskryminowała nieznajomego, traktując go z wyższością i plując w jego stronę. Po kilku sekundach rozgrywającej się kłótni można zauważyć, że pijana kobieta jest już na skraju nerwów. Mimo to nie odpuszcza i rzuca kolejne obraźliwe hasła pod adresem kamerzysty. Dostrzegając absurd sytuacji, nikomu nie przyszłoby na myśl, że lada chwila agresywnej właścicielce psa puszczą wszelkie hamulce. Nagle dochodzi do najgorszego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niedożywiony york błąkał się samotnie po ulicy. Staruszka jest bardzo słaba, potrzebuje pomocy
2. Nikt nie potrafi zachować powagi widząc te zdjęcia. Psy "przed" i "po" kąpieli rozbawiły miliony internautów
3. Kinga Rusin wzięła udział w święcie myśliwych. Teraz tłumaczy się internautom

Mężczyzna zadaje pytanie o właściciela psa, którego kobieta pod wpływem nosi na rękach. Napastniczka w końcu nie wytrzymuje i bez zapowiedzi ciska szczeniakiem wprost w mężczyznę. Zwierzę odbija się od jego ciała i spada z łoskotem na beton. Maleństwo od razu zrywa się na nogi i ucieka w stronę mężczyzny, wydając z siebie przeraźliwe pisk, które łamią serce. Jest przerażone i przeżywa ogromny ból. Okrutna właścicielka nie wydaje się ani trochę poruszona losem swojego pupila. Z obojętnym wyrazem twarzy próbuje podnieść go z ziemi.

Skrzywdzony szczeniak znalazł nowy dom

Czarnoskóry mężczyzna nie jest w stanie dłużej tolerować skandalicznego zachowania oprawczyni zwierząt. Zasłania szczenię własnym ciałem i każe jej się odsunąć. W ostatnich sekundach nagrania widzimy, że kobieta próbuje go uderzyć i oskarża go o kradzież pupila. Pod filmem posypały się negatywne komentarze pod adresem skrzywdzonego zwierzęcia. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie powinna ona pełnić opieki nad żadnym stworzeniem.

- Jesteś szalona! Jak mogłaś rzucić pieskiem! To twój przyjaciel, kretynko - czytamy w sekcji komentarzy.

- Błagam. Odbierzcie jej psa. Boże, co on musi cierpieć na co dzień... - napisał ktoś inny.

Autor nagrania poinformował internautów, że szczenię znalazło nowy dom. Po szokujących zdarzeniach, które rozegrały się na jego oczach, nie mógł pozwolić na to, aby maleństwo doświadczyło w życiu więcej przykrości. Zaadoptował pupila, a na swoim Instagramie pokazał, że ma się świetnie i nic więcej mu nie zagraża.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Me n movie

Post udostępniony przez Glomula (@mulaflare)

Turysta znalazł młode pumy. Kocia mama stanęła w obronie, nagranie dla osób o mocnych nerwachTurysta znalazł młode pumy. Kocia mama stanęła w obronie, nagranie dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli chcesz sięgnąć po dodatkowe pieniądze, teraz jest dobry moment. Już dawno nie było tak atrakcyjnych okazji
  2. Owczarek niemiecki wart 375 milionów dolarów. Poznajcie historię najdroższego psa świata
  3. Iga Świątek wróciła do domu i kochanego kota pod osłoną nocy. Na finale rozbroiła wszystkich wspominając mruczka
  4. Uratował konia zaplątanego w łańcuchy. Otrzymał wspaniałe podziękowania
  5. Chcieli porzucić swojego psa na ulicy. Zwierzak zorientował się, co się dzieje, wszystko nagrano
  6. Naukowcy mają pewność, gdzie najłatwiej się zarazić. Prawda o otwartych przestrzeniach zdumiewa

źródło: o2.pl

Następny artykuł