szczeniak
Źródło: unsplash.com/Lydia Torrey

Kupiła szczeniaka od hodowcy. Gdy zaczął chorować, weterynarz odkrył smutną prawdę

12 Października 2020

Szczeniak miał pochodzić od sprawdzonego hodowcy, zajmującego się rasą springer spaniel angielski. Kobieta długo nosiła się z decyzją zakupu psa. W końcu jednak zdecydowała się na rasowego zwierzaka. Z wielu źródeł słyszała, że czworonogi w tym typie cieszą się długim życiem w zdrowiu. Była w szoku, gdy udała się ze swoim nowym towarzyszem do weterynarza.

Szczeniak, mimo troskliwej opieki swojej nowej właścicielki, po kilku dniach zaczął widocznie podupadać na zdrowiu. Zwierzę nie miała apetytu, ani charakteryzującej psy w jego wieku energii. Kobieta bała się, że zwierzak mógł zjeść coś, co mu zaszkodziło, postanowiła więc skontaktować się z weterynarzem. W międzyczasie w wydzielinach pupila zauważyła krew. Ten niepokojący objaw sprawił, że nalegała na szybszą realizację wizyty. Gdy lekarz w końcu obejrzał malucha, nie mógł uwierzyć w to, że zwierzak został kupiony w licencjonowanej hodowli.

Katarzyna Dowbor w poruszającym wyznaniu. Uratowała mu życie, w zamian pokochał jej córkęKatarzyna Dowbor w poruszającym wyznaniu. Uratowała mu życie, w zamian pokochał jej córkęCzytaj dalej

Szczeniak był poważnie chory

Justine Martin zapłaciła hodowcy za szczeniaka 650 dolarów. To dość wysoka cena, jednak mieszcząca się w normie dla tej rasy. Weterynarz uświadomił ją, że została oszukana. Jej pies był poważnie chory, ze względu na zaniechania osoby, od której go kupiła. Był zarażony groźną odmianą pasożyta. Choroba objawiała się wysoką gorączką i poważnymi problemami trawiennymi. Okazało się, że w jego jelitach żyją lamblie. Groźne robaki mogły nawet doprowadzić do zgonu psiaka. Każdy hodowca wie, że po upływie kilku tygodni życia, psom powinien podać leki odrobaczające, przed wydaniem szczeniaka kupującemu. Wściekła kobieta zadzwoniła do hodowli, z której pochodził zwierzak, jej właściciel zaprzeczył jednak, by jakiekolwiek inny ze sprzedanych przez niego psów cierpiał na podobne dolegliwości.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szczeniak ze schroniska opanował niewiarygodną sztuczkę. Liczył, że dzięki niej znajdzie nowy dom
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3.
Dlaczego pies kradnie przedmioty? Wszystko, co trzeba wiedzieć o czworonożnych złodziejach

Kolejny szczeniak z hodowli trafił do weterynarza

Do tego samego gabinetu trafił kolejny szczeniak, z takimi samymi objawami. Lekarz od razu wiedział, co się dzieje. Okazało się, że pochodzi z tego samego źródła. Oszukani klienci powiadomili o zajściu policję. Prowadząca hodowlę kobieta została zatrzymana, odebrano jej 24 szczeniaki, które od razu trafiły na badania. Na szczęście wszystkie zwierzęta opisane w tekście przeżyły. Nieuczciwa przedsiębiorczyni odpowie teraz za oszustwo oraz znęcanie się nad zwierzętami, bo tak należy traktować to rażące niedopełnienie obowiązków.

Suczka całe życie spędziła zamknięta w ciemnej piwnicy. Nie przypominała psa, gdy w końcu ujrzała światło dzienneSuczka całe życie spędziła zamknięta w ciemnej piwnicy. Nie przypominała psa, gdy w końcu ujrzała światło dzienneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetna informacja dla starszych osób. Rząd już przekazał szczegółowe informacje
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Tankował samochód, gdy podszedł do niego pies. Przeczytał napis na jego obroży i zdębiał
  4. Nastolatki robiły zdjęcia słoniowi. Nagle dzikie zwierzę straciło cierpliwość, nagranie powoduje dreszcze
  5. Suczka pitbulla została rozdzielona ze swoimi dziećmi. Cały czas płakała w schronisku
  6. Podjęli decyzję. Wraca nauczanie zdalne i zaostrzone restrykcje. Kolejny nasz sąsiad musiał podjąć odważną decyzję

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł