Suczka
Źródło: youtube/Paws 4 Hope

Ranny szczeniak leżał wśród sterty śmieci. Reakcja przechodniów jest porażająca, aż brakuje słów

10 Listopada 2020

Szczeniak był tak słaby, że nie mógł ustać na nogach o własnych siłach. Leżał w brudnej kałuży, prosząc błagalnym wzrokiem o pomoc, lecz przechodnie tylko mijali go z obojętną miną. Wreszcie pewien człowiek zdecydował, że ma już tego dość. Jednym zdjęciem odmienił los pokrzywdzonej istotki.

Szczeniak leżał w kałuży wypełnionej śmieciami od nie wiadomo, jak długiego czasu. Nikt nie potrafił wytłumaczyć, skąd się tam znalazł oraz gdzie znajduje się jego rodzina. Przez długi czas żadna z mijających go osób nie okazała mu choćby odrobiny empatii. Nie udzielono mu pomocy, choć oczywistym faktem było to, że maluch nie może się nawet ruszyć.

Pies przypadkiem zrzucił żelazko z deski do prasowania. Po chwili stało się najgorsze, nagranie z monitoringu wprawia w osłupieniePies przypadkiem zrzucił żelazko z deski do prasowania. Po chwili stało się najgorsze, nagranie z monitoringu wprawia w osłupienieCzytaj dalej

Szczeniak dogorywał wśród sterty śmieci

Bezpańskie zwierzątko znalezione w Indiach prawdopodobnie zostało porzucone na pewną śmierć. Z powodu ciężkiej choroby oraz pasożytów, które zjadały jego ciało od środka, pies nie był w stanie choćby zawyć po pomoc. Tkwił w jednym miejscu, czekając na zbliżający się koniec.

Maleńka suczka przez długi czas konała w kałuży, aż do chwili, gdy jeden z przechodniów pochylił się nad jej tragicznym losem. Nieznajomy zrobił jej zdjęcie, które od razu opublikował na mediach społecznościowych. Liczył, że w ten sposób wzbudzi zainteresowanie internautów i wkrótce wieść dotrze do organizacji zajmujących się pomocą potrzebującym zwierzętom.

Zdjęcia szczeniaka dotarły do pracowników należących do Kannan Animal Welfare. Byli bardzo zaniepokojeni stanem zdrowia zwierzęcia, dlatego natychmiast wyruszyli na interwencję.

DZISIAJ GRZEJE:1. Lockdown a spacer z psem? Jak wyprowadzać zwierzęta na spacer?
2. Ogromna przesada w "Rolnik szuka żony"? Przekroczono wszystkie granice, widzowie nie mają wątpliwości
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Malutka suczka trafiła do szpitala

Zwierzę zostało przetransportowane do kliniki weterynaryjnej, gdzie przeprowadzono wstępne badania. Stan zdrowia odnalezionego szczenięcia był tak zły, że weterynarze zdecydowali się podpiąć je na 2 godziny pod kroplówkę. Pomimo koszmarnych dolegliwości nie mogli się poddać, dlatego przysięgli, że zrobią wszystko, aby uratować czworonoga.

Suczka z każdym kolejnym dniem robiła wielkie postępy. Dzięki rehabilitacji oraz odpowiednio dobranym lekarstwom w końcu stanęła z powrotem na nogi. Zanim weterynarze się zorientowali, była już całkowicie zdrowa.

Zdarzyło się jednak jedno niepowodzenie. Niestety lekarze nie byli w stanie uratować jej oka, które musiało zostać amputowane. Pomimo tej niedogodności, pyszczek czworonoga nie przestawał się uśmiechać. Odratowana znajdka była wdzięczna za wszelką pomoc i troskę.

Suczka otrzymała od swoich wybawców nowe imię - Jeevith i wkrótce zamieszkała ze swoją opiekunką zagranicą. Na szczęście los obdarował ją szansą na normalne życie. Dziś znajduje się wśród kochających ludzi i cieszy się z każdego dnia.

Jej historia pokazuje, że nie można być w życiu obojętnym na tragedie i niepowodzenia innych, ponieważ jak się okazuje - jednym prostym gestem jesteśmy w stanie odmienić cały ich świat.

ZOBACZ WIDEO:

Bezdomny mężczyzna spędził noc pod drzwiami schroniska. Kiedy zdradził pracownikom powód, serca zabiły im mocniejBezdomny mężczyzna spędził noc pod drzwiami schroniska. Kiedy zdradził pracownikom powód, serca zabiły im mocniejCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zobaczył zdjęcie w telefonie zmarłego właściciela. Jego reakcja wywołuje łzy, niemożliwe
  2. Potwierdzono zagrożenie, ogłoszono pierwszy stopień alarmowy dla kilku województw. Potrwa do rana
  3. Nagrał, co husky robią w nocy w łóżku. Odkrył powód, dlaczego się nie wysypia
  4. Aż chce się płakać. Potraktowali żywe zwierzęta jak zabawki, umieszczając je w automacie
  5. Psia ślina złotym środkiem na rany człowieka? Prawda i mity o lizaniu ran przez zwierzaki
  6. Franciszek Pieczka podzielił się ważną refleksją na temat koronawirusa. Jak uwielbiany aktor żyje podczas pandemii?
  7. Nadchodzi rewolucja w McDonald's, restauracja podjęła ostateczną decyzję. Właśnie trwa ostatni etap prac, niedługo świat pozna zupełną nowość

źródła: pawmygosh

Następny artykuł