Szczeniak o imieniu Zira zachwycił wszystkich
Źródło: youtube/Zira the corgi

Słodki szczeniak pokochał zakupy ze swoją panią. W sklepie wszyscy się na niego gapili, jego reakcja jest przekomiczna

10 Października 2020

Szczeniak o imieniu Zira jest urodzonym zakupoholikiem, który nie przepuści żadnej okazji, żeby towarzyszyć właścicielce w wyjściu do hipermarketu. Każdy wypad na zakupy wywołuje w nim niepohamowaną radość, jednak tym razem pobił samego siebie. Nagranie z tamtego dnia sprawia, że uśmiech sam ciśnie się na usta!

Szczeniaki to najlepsze lekarstwo na gorsze samopoczucie. Słodkie pyszczki malutkich piesków potrafią poprawić humor w przeciągu sekundy nawet po najfatalniejszym dniu. 4-miesięczna Zira jest niekwestionowaną ekspertką w tej dziedzinie. Młoda suczka już od pierwszych wspólnych chwil ze swoją właścicielką rozpoczęła misję, której celem jest rozśmieszenie jak największej liczby osób. Oczywiście nie była to świadoma decyzja, a raczej kwestia przypadku i jej powalającego uroku osobistego. Widząc nagranie z hipermarketu mamy pewność, że osiągnęła sukces. Wystarczy tylko na nią spojrzeć, aby w mig się zakochać!

Uratował suczkę przed byciem zjedzoną. Kiedy wziął ją w ramiona wydarzyła się piękna rzecz, wzruszające wideoUratował suczkę przed byciem zjedzoną. Kiedy wziął ją w ramiona wydarzyła się piękna rzecz, wzruszające wideoCzytaj dalej

Szczeniak wywołał wielki zachwyt

Zira wybrała się ze swoją panią na zakupy do sklepu. Mała przedstawicielka rasy welsh corgi pembroke jest zwykle grzeczna, dlatego właścicielka włożyła ją do sklepowego wózka, aby mogła bezpiecznie podziwiać otaczające ją atrakcje. Suczka uwielbia wszelkie przygody, dlatego taka świetna okazja do zabaw i zwiedzania supermarketu była dla niej spełnieniem najskrytszych marzeń. Patrząc na jej reakcję, widać, że prawie oszalała z radości!

- Zira uwielbia wszystko, co nowe. Robię wszystko, co w mojej mocy, aby była szczęśliwa. Właśnie dlatego zabrałam ją na zakupy. Jej ekscytacja była ogromna - opowiada właścicielka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chihuahua uratowała swojemu panu życie. Ich spotkanie ze szpitala wyciska łzy wzruszenia
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Chciała zobaczyć, co jej pies robi sam w domu. Ukryta kamera przyłapała go na gorącym uczynku

Reakcja szczeniaka była czymś niezapomnianym zarówno dla jej właścicielki, jak i innych kupujących, którzy przez cały czas przyglądali się Zirze z uśmiechem na ustach. Suczka była oczarowana setkami kolorowych produktów, które podziwiała na półkach, jednak ekscytacja pieska sięgnęła zenitu dopiero wtedy, gdy jej pani skręciła w alejkę z gadżetami i przysmakami dla psów. Gdy kobieta poczęstowała ją smacznym jedzonkiem, Zira stała się dosłownie najszczęśliwszym czworonogiem na świecie. Właścicielka nie mogła się powstrzymać i nagrała przezabawną reakcję psiaka. Wkrótce reszta świata zachwyciła się przesłodką corgi.

Kto by pomyślał, że zwykłe wyjście do marketu może zmienić się w dzień w parku rozrywki? Jeśli Zira zawsze jest taka podekscytowana, to jej opiekunka z pewnością ma niewyobrażalne powodzenie na zakupach!

ZOBACZ WIDEO:

Labradoodle zobaczył samego siebie w telewizji. Reakcja jest przekomicznaLabradoodle zobaczył samego siebie w telewizji. Reakcja jest przekomicznaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie mógł odwiedzić syna, który walczy z rakiem. Przygotował dla niego wzruszającą niespodziankę, jest wideo
  2. Kotek próbuje wejść do góry po ślizgawce. W końcu na ratunek przychodzi jego mama
  3. Dlaczego oczy zwierząt świecą w ciemności? Odpowiedź wcale nie jest oczywista
  4. Wysiadła z samochodu i zobaczyła nadbiegające psy. Niewiarygodne, jakie zgotowały jej powitanie, wszystko się nagrało
  5. Nagrano figle husky'ego ze szczeniakiem. Szalona zabawa nagle wymknęła się spod kontroli
  6. Podali cztery terminy, dotyczy całej Polski. Tysiące ludzi czekało na ogłoszenie, wiemy, kiedy rozpoczną się ferie

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł