mężczyzna katuje szczeniaka
Źródło: facebook.com/ekostraż

Wrocław. Nie miał litości dla małego szczeniaka. Kamery w bloku wszystko nagrały

10 Sierpnia 2020

Szczeniaki często nie rozumieją, czego oczekują od nich właściciele. Małe psiaki potrzebują cierpliwości, a za ich złe zachowanie zdecydowanie nie należy ich karać! Pewien "opiekun" szczeniaka nie miał zamiaru czekać na poprawę zachowania u zwierzęcia, a sprawiedliwość sam zdecydował się wymierzyć. Zamiast próbować zrozumieć psa, torturował go bez powodu na oczach własnego dziecka. Wszystko nagrał monitoring bloku, nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Szczeniak wychodził ze swoim właścicielem na spacer. Nie wiadomo, co nagle się stało, ale mężczyzna dosłownie rzucił się na przerażone zwierze. Wszystko to na oczach dziecka, i całe szczęście kamer, które nagrały dramatyczne sceny. Bezbronny piesek nie miał szans z wściekłym mieszkańcem Wrocławia. Sąsiedzi od dłuższego czasu podejrzewali, że może ten człowiek może być agresywny, jednak brakowało dowodów pozwalających na podjęci interwencji.

Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleliOwczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleliCzytaj dalej

Szczeniak był bity i kopany

Z mieszkania mężczyzny od dłuższego czasu dochodziły odgłosy, sugerujące, że może tam dochodzi do przemocy. Sąsiedzi nie mieli jednak pewności, co do tego czy rzeczywiście tak jest. Gdy do dramatycznych scen doszło w przestrzeni wspólnej, na klatce bloku, wszyscy dowiedzieli się o brutalności, jakiej od dłuższego czasu doświadczać musiał zwierzak. Na nagraniu doskonale widać jak mężczyzna bije przerażonego psa, przydusza go do ziemi, rzuca nim o ścianę oraz kopie. Malec nie ma żadnych szans odpowiedzieć na agresję, której doświadcza z rąk swojego oprawcy. Próbuje piszczeć i szczekać, co tylko bardziej rozwściecza napastnika. W końcu puszcza on biednego szczeniaka i popycha je w kierunku drzwi.

DZISIAJ GRZEJE:1. Szczenięta bawiły się pod pudełkiem, nikt nie wiedział, co razem kombinują. Wszystko stało się jasne, kiedy zajrzano do środka
2. Dziecko kopie i szarpie owczarka niemieckiego. Rodzice nie reagują, było o krok od tragedii

Szczeniak trafił do nowego domu

O sprawie zawiadomiono wolontariuszy Ekostraży. Podjęli oni decyzję o interwencji na miejscu. Pojechali pod wskazany adres i zapukali do drzwi agresora. Na miejscu usłyszeli słowa, które zmroziły krew w ich żyłach. Właściciel psa stwierdził, że po prostu puściły mu nerwy. Od razu podjęto decyzję o odebraniu mu zwierzaka, które znalazło się bezpiecznie pod ich opieką. Pies jest lękliwy i boi się ludzi, jednak kontakt z życzliwymi mu wolontariuszami pomoże mu odzyskać zaufanie do człowieka. Gdy tylko szczeniak będzie na to gotowy trafi do adopcji. Mamy nadzieję, że uda mu się znaleźć dom, w którym będzie otoczony miłością, na którą z pewnością zasługuje. Wolontariusze zawiadomili o sprawie policję. Mężczyzna może odpowiedzieć za znęcanie się nad zwierzęciem.

ZOBACZ NAGRANIE:

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mały terier zapłodnił rottweilera. Urodziły się szczeniaki, które są unikatową mieszanką wybuchową
  2. Lekarz przeżył śmierć kliniczną i twierdzi, że był w niebie. Opowiada jak tam było
  3. Dlaczego koty ignorują nas, kiedy wołamy je po imieniu? Naukowcy rozwiali wszelkie wątpliwości
  4. Naukowcy dowiedli, które rasy psów najczęściej gryzą dzieci. Tych psów lepiej nie prowokować
  5. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  6. Zamykają kolejne plaże i kąpieliska. Sytuacja jest niepokojąca

Źródło: facebook.com/ekostraż

Następny artykuł