Weterynarz dogląda szczeniaka w ciężkim stanie
Źródło: Facebook/Saving Chloe

Znaleźli 9-miesięcznego szczeniaka w worku. Pracownicy schroniska nie widzieli tak okropnego przypadku przez 30 lat

9 Maja 2020

Szczeniak został znaleziony w stanie, który rozdzierał serce. Suczka została pobita prawie na śmierć, schowana do plastikowego worka i oblana moczem. Weterynarze, do których trafiła nigdy w życiu nie widzieli takiego okrucieństwa.

Chloe miała zaledwie dziewięć miesięcy, kiedy została znaleziona w okolicach Long Beach w Kalifornii. Kiedy trafiła pod opiekę weterynarzy, lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. Była bliska śmierci.

Szczeniak doświadczył niewyobrażalnego okrucieństwa

Powiedzieć, że suczka była w stanie opłakanym, to za mało. Jej czaszka była potrzaskana w kilku miejscach, a żebra połamane. Istniało również prawdopodobieństwo, że ma złamany kark. Łapki były połamane w połowie jak zapałki. Lekarze nie byli w stanie uwierzyć w bestialskość, jakiej doświadczyła Chloe z ręki człowieka. Nawet trudno określać jej oprawcę tym mianem. Poza obrażeniami fizycznymi, biedny zwierzak był również silnie straumatyzowany. To, czego doświadczył w swoim krótkim życiu odcisnęło piętno na jego psychice.

Weterynarze z bólem serca załamywali ręce nad Chloe. Walczyli o to, żeby ją uratować, lecz bez większych nadziei. Jej wyzdrowienie byłoby cudem. Kolejnym stałoby się to, gdyby suczka ponownie zaufała człowiekowi.

- Ktoś, kto stosuje taką przemoc wobec zwierzęcia, przerzuci się na ludzi - stwierdziła w rozmowie z The Animal Club Diane, weterynarka, która podjęła się leczenia i opieki Chloe.

Całe szczęście poświęcenie lekarzy przyniosło rezultaty. Po licznych zabiegach i operacjach, psiak wrócił powoli do zdrowia, choć wciąż wymaga opieki i rehabilitacji. Chloe znalazła też stały dom. W końcu ma kochającą rodzinę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wyjrzeli przez okno i zobaczyli niedźwiedzia. Zwierzę wspinało się po balkonach, nagranie 2. Kobieta nie mogła nigdzie znaleźć swojego boksera. Weszła do pokoju dziecka i zaniemówiła

Historia Chloe wstrząsnęła całym światem. Psiak doświadczył na swojej skórze największego zła, jakie można sobie tylko wyobrazić. To, że psiak wydobrzał, znalazł dom i szczęście jest najcudowniejszym zakończeniem, jakie można było sobie wymarzyć. Życzymy Chloe i jej rodzinie samych wspaniałych chwil!

Jeżeli jesteście świadkami przemocy wobec zwierząt - zgłoście incydent odpowiednim instytucjom i organizacjom. Nie bądźmy obojętni na cierpienie niewinnych istot.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W nocy ktoś podrzucił pod ich drzwi tajemniczą skrzynkę. Otworzyli ją i pobledli
  2. 5 chorób, które najczęściej atakują koty. Powinieneś na nie uważać
  3. Dziewczynka stanęła na wprost psa. Po wypowiedzeniu komendy, stała się niezwykła rzecz
  4. Wyjrzeli przez okno i zobaczyli niedźwiedzia. Zwierzę wspinało się po balkonach, nagranie
  5. Zobaczył kotkę, która prosi o jedzenie. Gdy poszedł za nią odkrył zatrważającą prawdę
  6. Założyli psu pieluszkę i zostawili go w rozgrzanym aucie. Działania mundurowych mogą oburzać

Źródło: theanimalclub.net

Następny artykuł