Szczeniak postrzelony
Źródło: youtube/newsustoday

Na ciele szczeniaka dostrzegła niepokojące rany. Słowa weterynarza zapamięta do końca życia

8 Października 2020

Szczeniak Jackson nie sprawiał żadnych kłopotów, był wymarzonym psem całej rodziny. Właścicielka wypuszczała go na podwórko, kiedy ona przebywała w domu. Szczeniak musiał się wybiegać i rozładować ogrom energii, ale pewnego razu wrócił do domu z niepokojącymi znakami na ciele. Kobieta była przekonana, że wpadł na niemiłe towarzystwo w postaci pszczół, ale prawda, którą usłyszała u weterynarza, zwaliła ją z nóg!

Szczeniak miał wielkie szczęście, że był w stanie w ogóle się poruszać! "Agresywne pszczoły", o których z początku myślała właścicielka okazały się być czymś zupełnie innym. Kiedy Hayden Howard bliżej przyjrzała się zwierzęciu, zobaczyła, że to nie są powierzchowne rany, a głębokie dziury. Dopiero u weterynarza kobieta poznała wstrząsającą prawdę. Okazało się, że ktoś zrobił sobie z małego mastiffa żywy cel. Strzelał do niego bez opamiętania, w każdej chwili mógł zabić zwierzę. Konieczne było natychmiastowe wyjęcie kul i uratowanie biednego psa.

Dlaczego psy liżą dywany? Prawda może cię zaskoczyćDlaczego psy liżą dywany? Prawda może cię zaskoczyćCzytaj dalej

Ktoś postrzelił szczeniaka

Weterynarz sam nie mógł uwierzyć, że ktoś zachował się w tak okrutny sposób. Szczeniak mastiffa został postrzelony ponad 60 razy! Lekarzowi nie udało się wyjąć wszystkich nabojów, a jedynie 27. Potężny pies trzymał się bardzo dzielnie. Gdyby to był mały chihuahua, wszystko mogłoby zakończyć się tragicznie. Mastiff nie poddał się i walczyć o życie do samego końca. Ale sprawiedliwości musiało stać się zadość! Lekarz i kobieta zgłosili sprawę na policję. Bandyta musiał zostać złapany.

DZISIAJ GRZEJE:1. Weszła do schroniska i rozpłakała się prosząc o oddanie jej psa. Zachowanie pracowników inne niż myślisz
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Dlaczego psy liżą dywany? Prawda może cię zaskoczyć

Policji szybko udało się namierzyć sprawcę. Po oględzinach działki należącej do Hayden dochodzenie wykazało, że strzały padłu z sąsiedniej działki, ale sąsiad nie przyznał się do czynu! Choć znaleziono u niego wiatrówkę i naboje, odpowiadające ranom psa na ciele. Mundurowi znaleźli u niego także działki metaamfetaminy, marihuanę oraz sprzęt do produkcji narkotyków. Tim Woodward dalej nie miał nic sobie do zarzucenia. Policja wszczęła śledztwo.

Hayden poinformowała w mediach społecznościowych, że pies czuje się dobrze i rośnie jak na drożdżach. Mamy nadzieję, że bandyta, który tego dokonał trafił za kratki.

Najpopularniejsze imiona dla psów. Jak nazwać psa?Najpopularniejsze imiona dla psów. Jak nazwać psa?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna zmiana w opłacaniu składek. ZUS wprowadza rewolucję
  2. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  3. W ogrodzie znalazł małego oseska. Kiedy zaczął rosnąć, prawda o nim wyszła na jaw
  4. Dwa małe lwy zostały odrzucone przez matkę. Niezwykły gest owczarka, trudno się nie wzuruszyć
  5. Jack russell terier złapał przemytników na gorącym uczynku. Strażnicy graniczni oniemieli, gdy zobaczyli skradziony skarb
  6. Stało się. Rząd podjął decyzję. Zwiększają obostrzenia dla mieszkańców i turystów dużego regionu w Polsce

Źródło: merdacz, buzznews.pl

Następny artykuł