szczeniak
Źródło: youtube.com/Life of Sammie & Summer

Szczeniak golden retrievera próbuje obudzić swoją panią. Wideo topi serca

7 Września 2020

Szczeniak, jak każde dziecko potrzebuje mnóstwa miłości i nie krępuje się, by o nią poprosić. To maleństwo jest wyjątkowo uparte w swoich poczynaniach i nie zamierza poddawać sie w próbach rozbudzenia pani. Zrobi wszystko, by w końcu wstała i się z nim pobawiła! Nagranie sprawia, że dosłownie topnieje serce.

Szczeniak postanowił zmusić swoją panią do wyjścia z łóżka, mimo że ta nie wykazywała najmniejszej chęci wygrzebania się spod kołdry. Najwyraźniej taki mają poranny zwyczaj, bo właścicielka postanowiła wszystko nagrać i wrzucić do sieci, by pokazać, jak piesek ją budzi każdego ranka. Malutki golden retriever o imieniu Summer jest bardzo zdeterminowany, by ukochana pani wstała - uśmiech sam pojawia się na twarzy na widok tych starań!

Monitoring nagrał, jak pitbull zaatakował dziecko. Było o krok od tragedii, nagle wydarzył się cudMonitoring nagrał, jak pitbull zaatakował dziecko. Było o krok od tragedii, nagle wydarzył się cudCzytaj dalej

Szczeniak budzi panią

Mała Summer mimo swoich rozmiarów, jakimś cudem wdrapuje się na dość wysokie łóżko, po czym natychmiast atakuje właścicielkę buziakami. Zaczyna od oblizywania rąk, po czym przechodzi do całusów w usta, przed którymi próbuje się ukryć jej pani. Jest nieugięta - zasłania się kołdrą i oznajmia, że idzie dalej spać. Wtedy szczeniak orientuje się, że musi wytoczyć cięższe działa. Wsadza więc pyszczek pod kołdrę, by dostać się do pani, a gdy ta odwraca się od niego, postanawia, że tylko siadając na jej głowie uda mu się zdobyć jej uwagę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Akita panicznie boi się ruchomych schodów. Właściciel pomógł mu przezwyciężyć lęk, brawo
2. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
3.Położyła dziecko w łóżku i wyszła. Gdy wróciła, zdębiała. W środku był ktoś inny

Niestety, nawet to nie pomogło, jednak piesek jest nieugięty. Zaczepia swoją panią łapami, buziakami, przewalaniem się na grzbiet i wszystkimi innymi znanymi mu środkami, by w końcu wstała i spędziła z nim dzień. Po jakimś czasie właścicielka już wie, że golden nie pozwoli jej na dalszą drzemkę, poddaje się więc w swoi oporze i wstaje. Zachwycona psina natychmiast zeskakuje za nią z łóżka i razem udają się na śniadanie. W komentarzach zaroiło się od zakochanych w piesku osób. Niektórzy deklarują, że choć ich goldeny już dawno są dorosłe, nadal witają ich tak każdego ranka! Możemy sobie tylko wyobrazić, jak wspaniale mieć takiego życiowego towarzysza.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć
  2. Ministerstwo Edukacji Narodowej wydało pilny komunikat. Chodzi o nasze dzieci, rodzice muszą się dostosować
  3. Mały kotek bawił się na schodach. Wtem zjawił się owczarek niemiecki i chwycił go w zęby
  4. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
  5. Którego kota z obrazka wybierasz? Test pozwoli ci poznać twój skryty, życiowy cel
  6. Anna Mucha tym razem przesadziła? Jej wdzięki zasłaniały tylko "kaczuszki"

źródło: youtube.com

Następny artykuł