szczeniak metamorfoza
Źródło: facebook/thedodo

Oddali go do schroniska, bo wyglądał jak "potwór". Szczeniak otrzymał szansę, niewiarygodne, jak się zmienił

6 Października 2020

Szczeniak trafił do schroniska z powodu swojego wyglądu. Jego właścicielom wydawało się, że wygląda jak mały potwór, nie chcieli go wychowywać. Kiedy pracownicy przyjęli pieska do siebie, okazało się, że nie mogą go zatrzymać. Szczeniak nie ważył nawet 1 kilograma w wieku 8 tygodniu. Był zbyt chory i potrzebował stałej opieki 24/dobę. Schronisko nie było dla niego najlepszym domem, gdzie mógłby wyzdrowieć. Wtedy wydarzył się cud, a potem było już tylko lepiej.

Szczeniak miał tak mało futra, że właściciele postanowili się go pozbyć. Schorowany piesek miał znaleźć dom w schronisku, ale uznano, że to nie jest dla niego najlepsze miejsce na rekonwalescencję. Kiedy Terri zobaczyła szczeniaka o imieniu Pippa, wiedziała, że musi mu pomóc. Kobieta rzuciła wszystko, czym się zajmowała w tej chwili i udała się do Humane Society, aby ją adoptować. Wiedziała, że szczeniak przy niej wyzdrowieje. Potrzebował on czasu, miłości i troski.

Opiekun żegna się z ciężko chorą kotką. Wideo, którego nie da się wyrzucić z pamięciOpiekun żegna się z ciężko chorą kotką. Wideo, którego nie da się wyrzucić z pamięciCzytaj dalej

Niewiarygodna metamorfoza szczeniaka

- Ona nie miała pojęcia, jakie jest życie - mówiła właścicielka pieska dla "The Dodo".

Pierwszego dnia po przyjeździe do nowego domu, Pippa cała się trzęsła. Bała się tego, co ja może spotkać, oczywiście niepotrzebnie. Kobieta umyła ją i już od samej tej czynności pies nie tylko wyglądał lepiej, ale i czuł się. Następne dni przynosiły znaczną poprawę. Suczka zaczęła się otwiera do nowych opiekunów i innych zwierząt, nawet tych dużych! W ogóle nie bała się starcia z ważącymi kilkanaście kilogramów psami. Poza tym, kto skrzywdziłby tak małego i słodkiego pieska?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Właściciel agresywnego pitbulla, który zagryzł 12-latka usłyszał zarzuty. Twierdzi, że jest niewinnyh
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Dlaczego koty gubią sierść? Nadmierne wypadanie włosów może być ważnym sygnałem

Największym problemem szczeniaka było jego futro, a raczej jego brak. Ale przy odpowiedniej diecie, opiece zwykłej i medycznej, zaczęło rosnąć w ekspresowym tempie! Łysy potworek zaczął przypominać pieska. Właścicielka nie kryła zachwytu, że szczeniak zdrowieje pod jej opieką.

- Ona uwielbia wdrapywać się na ramiona. To jej ulubiony sport - wyznała Terri.

Kobieta nagrywała całą metamorfozę szczeniaka, którą podzieliła się w sieci i z TheDodo. Internauci zachwycili się nie tylko przemianą, ale i wielkim sercem Terri. Nie wiadomo, co by się stało ze szczeniakiem, gdyby nie ona.

ZOBACZ WIDEO:

Zdjęła ubrania i zasłoniła się tylko zwierzęciem. Fani zachwyceni, nie mogą wyjść z podziwuZdjęła ubrania i zasłoniła się tylko zwierzęciem. Fani zachwyceni, nie mogą wyjść z podziwuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaproponowano mu fortunę za sprzedaż niezwykłego kota. Odpowiedział jednoznacznie
  2. Mops i chihuahua zostali rodzicami. Szczeniaki są nieziemskie, ich widok aż zapiera dech
  3. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja
  4. Porzucone kociątko czekało samotnie w błocie. Wideo z jego pierwszej kąpieli chwyta za serce
  5. Husky został zaatakowany z obu stron. Nie mógł opędzić się od nachalnych adoratorów, wideo
  6. TVP przekazało niewiarygodną wiadomość. Chodzi o CPK w Polsce, gigantyczne

źródła: thedodo, pawmygosh

Następny artykuł