Szczeniak poznał prawdę
Źródło: youtube/rumble viral

Pokazała szczeniakowi, że jest w ciąży. Wideo, które chwyta za serce

5 Września 2020

Szczeniak został głównym bohaterem przeuroczego nagrania, które rozczuliło setki osób w Internecie. Ciężarna opiekunka nagrała chwilę, w której przekazała swojemu pupilowi dobrą nowinę. Już wkrótce do ich rodziny dołączy maleńki człowiek. Czworonóg pokazał, co sądzi o tej zaskakującej wieści.

Szczeniak rasy owczarek niemiecki o imieniu Junie wkrótce zostanie przyrodnią siostrą. Właścicielka małej suczki Stephania Sayler spodziewa się dziecka, dlatego w porę uprzedziła swojego pupila, że wkrótce w ich domu zamieszka nowy członek rodziny. Zwierzak był bardzo zaskoczony, a swoją reakcją chwycił za serca wszystkich, którzy obejrzeli nagranie. Musisz to zobaczyć na własne oczy!

Wolontariusze zdradzili sekrety schronisk. Skandal w Radysach to dopiero początekWolontariusze zdradzili sekrety schronisk. Skandal w Radysach to dopiero początekCzytaj dalej

Do domu szczeniaka wkrótce wprowadzi się niemowlę

Na opublikowanym nagraniu widoczna jest poruszająca chwila pomiędzy właścicielką a jej pupilem. Przeurocza Junie siedzi na kanapie obok swojej pani, która jest w zaawansowanej ciąży. Jak wynika z tłumaczeń opiekunki, już wkrótce na świecie pojawi się mała dziewczynka. Matka dziecka zdecydowała się nazwać ją Preslie i zawczasu powiadomiła swojego czworonoga, że niedługo dołączy do nich niemowlę. Jak zareagował mały owczarek niemiecki na tak ważną nowinę?

DZISIAJ GRZEJE:1.Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
2. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka
3. Zmartwiona suczka podbiegła do obcych ludzi. Błagała o pomoc, chodziło o jej dzieci

Junie z wdzięcznością przyjęła wiadomość, że zyska młodszą siostrę. Patrzyła uważnie na powiększony brzuch swojej pani, w środku którego kryła się malutka istotka i przykładała do niego łebek. Szczeniak nie miał nic przeciwko temu, że w najbliższym czasie będzie musiał podzielić się uwagą swojej opiekunki z nowym członkiem rodziny. W ostatniej sekwencji filmu widać, że podrajcowany pupil tak bardzo kręci się po kanapie, że prawie z niej spada, lecz w ostatniej chwili zostaje uratowany przez właścicielkę. Internauci przyznali w komentarzach, że ciężarna kobieta jest bardzo uważna i ma już doświadczenie z jednym urwisem, dlatego kolejny nie powinien sprawić jej większych problemów.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Para trafiła do księgi rekordów Guinnessa. Najstarsze małżeństwo świata jest ze sobą 80 lat
  2. Ministerstwo Zdrowia przekazało rewolucyjną wiadomość w sobotę. Polacy będą skakać z radości
  3. Zrobił niespodziankę swojemu psu. Reakcja mopsa to istny obłęd, jest wideo
  4. Zostawali husky na 3 godziny w domu. Kiedy wrócili złapali się za głowy
  5. Koziołek rozpędził się w stronę kota. Chciał go wziąć na rogi, stało się inaczej
  6. Koronawirus w natarciu. Padł nowy rekord. Rząd potwierdza informację

źródło: youtube.com

Następny artykuł