SZCZENIAK KTÓRY URÓSŁ ZA BARDZO
Źródło: youtube.com/Megiston

Adoptowali małe, urocze szczeniaczki. Po kilku tygodniach nie mogli uwierzyć, co z nich wyrasta

17 Listopada 2020

Szczeniaki zostały adoptowane przez kobietę po tym, jak zobaczyła ich zdjęcia w internecie. Maluchy znajdowały się w schronisku, które w ten sposób zachęcało do ich adopcji. Miały być mieszańcami Jack Russell terriera, jednak po kilku tygodniach było jasne, że doszło do pomyłki.

Szczeniaki miały wyrosnąć na dwa słodkie, niewielkich rozmiarów psy w typie terriera. Okazało się jednak, że natura ma inne plany. Pracownik schroniska, który umieszczał ogłoszenie w internecie, pomylił się, szacując ich wielkość. O takie błędy nietrudno, bo w wypadku młodych kundelków możemy jedynie zgadywać, opierając się na cechach takich jak grubość ich łap.Ta pomyłka okazała się jednak wyjątkowo spektakularna.

Mężczyzna latami szukał zaginionej suczki. Cierpiała w schronisku, aż któregoś dnia poczuła znajomy zapachMężczyzna latami szukał zaginionej suczki. Cierpiała w schronisku, aż któregoś dnia poczuła znajomy zapachCzytaj dalej

Szczeniaki przerosły jej najśmielsze oczekiwania

Kobieta zdecydowana na adopcje szukała niewielkiego pupila, którego mogłaby trzymać w domu. Takie były wymagania jej męża, który, choć także chciał mieć psa, nie był gotowy na opiekę nad dużym czworonogiem.

Udało jej się wreszcie przekonać go do adopcji nie jednego, a dwóch małych szczeniaków, których zdjęcie przykuło jej uwagę. W schronisku powiedziano jej, że wyrosną na psy w typie Jack Russell Terriera, aktywnego zwierzaka niewielkich rozmiarów.

Gdy odebrali je z placówki były jeszcze bardzo małe. Szybko jednak zaczęły przybierać na wadze i rosnąć. Po kilku tygodniach przerosły dorosłego psa tej rasy. Wtedy para nabrała poważnych podejrzeń co do ich prawdziwej natury.

Na dodatek zwierzaki w niczym nie przypominały zdjęć Jack Russellów znalezionych w internecie. Krótkie poszukiwania sprawiły, że zaczęli podejrzewać, że mają do czynienia z dwoma młodziutkimi dogami niemieckimi.

Choć nie była to zbyt przyjemna niespodzianka, para nie miała zamiaru pozbyć się piesków. Zdążyli się do nich mocno przywiązać. Musieli pogodzić się z tym, że ich pupile przerosną ich oczekiwania - dosłownie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Spacerowicze natknęli się na psa, który miał wbite 2 strzały. Wiemy, kto doprowadził do dramatu
2. Koniec z kolejkami w urzędach. Załatwianie spraw stało się o niebo łatwiejsze
3. Jak rozpoznać płeć kota? Czy podniesienie ogona wystarczy? Istnieje bardzo łatwy sposób, po tym trudno się pomylić

Szczeniaki szybko osiągnęły ogromne rozmiary

Po kilku miesiącach psy osiągnęły wagę i wzrost dorosłego człowieka. Schronisko kilkakrotnie przepraszało za zaistniałą sytuację, informując właścicieli, że są gotowi przyjąć psy z powrotem.

Para nie chciała jednak o tym słyszeć. Yogi i Yagi, bo tak nazwali szczeniaki, stały się członkami ich rodziny. Nie mieli zamiaru pozbywać się ich ze względu na tak nieznaczącą cechę jak ich wzrost.

Na szczęście posiadali warunki do hodowli tak ogromnych zwierzaków, dorównujących swoją wielkością nawet największym czworonogom. Kundelki w typie doga niemieckiego miały świetny charakter. Były towarzyskie, łagodne jak baranki i uwielbiały czułości z opiekunami.

Obecnie para wspomina tę pomyłkę z uśmiechem na ustach. Są wdzięczni losowi za to, że zetknął ich z tak wspaniałymi czworonogami. Za nic nie wymieniliby ich na żadnego innego zwierzaka!

ZOBACZ WIDEO:

Suczka po adopcji nie może się oderwać od pani. Wideo dosłownie topi serceSuczka po adopcji nie może się oderwać od pani. Wideo dosłownie topi serceCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  2. Dramat Beaty Pawlikowskiej. Podróżniczce wszystko legło w gruzach. A miała być szczęśliwa na krańcu świata
  3. Stary pies miał zostać uśpiony. Weterynarz zobaczył go i w ostatniej chwili zmienił zdanie
  4. Tysiące martwych zwierząt na duńskich drogach. Zakażone norki wypadły z transportu
  5. Obudziło ją dziwne zachowanie pitbulla. Poszła za nim i aż zbladła
  6. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje
  7. Najstarsze żyjące zwierzęta na świecie. Zamrożone przetrwały 40 tys. lat, naukowcy są zaskoczeni

źródło: pikio.pl

Następny artykuł