szczeniaczki i kobra
Źródło: youtube.com/ Россия 24

Szczeniaczki utknęły w głębokiej studni. W środku była ogromna, jadowita kobra

2 Października 2020

Szczeniaczki jakimś cudem znalazły się na samym dnie głębokiej studni. Prawdopodobnie po prostu się bawiły, jednak musiały się zapędzić i znalazły się w tarapatach. Na szczęście właściciel szybko wyruszył na poszukiwania zaginionych piesków. Gdy zajrza do studni, oniemiał.

Szczeniaczki w swojej zabawie musiały zapędzić się naprawdę daleko. Dół na szczęście nie był wypełniony wodą, jednak wciąż na tyle głęboki, że samodzielnie pieski nie dałyby rady się wydostać. Jednak ich właściciel szybko dostrzegł, że brakuje mu dwóch maluszków i wybrał się na poszukiwania, ciche popiskiwanie z dziury na podwórku nakierowało go na trop. Gdy zajrzał do środka, pobladł. Na dnie studni razem ze szczeniaczkami siedziała olbrzymia, jadowita kobra.

Znajdziesz kota na zdjęciu w mniej niż 5 sekund? Jeśli się uda, masz naprawdę genialny wzrokZnajdziesz kota na zdjęciu w mniej niż 5 sekund? Jeśli się uda, masz naprawdę genialny wzrokCzytaj dalej

Szczeniaczki utknęły w studni

Cała sytuacja miała miejsce w indyjskim stanie Pendżab, nie dziwi więc obecność jadowitych węży. Jednak kiedy właściciel piesków zobaczył, że są skazane jedynie na towarzystwo olbrzymiej kobry królewskiej, był przerażony. Wiedział, że pomoc nie nadejdzie od razu, sam nie dałby rady zejść do zwierzaków. Od razu wezwał odpowiednie służby, jednak ze względu na odległość wioski od miasta, zapowiedziały że na miejsce dotrą za... kilkadziesiąt godzin. Szczeniaczki były więc zdane na siebie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Corgi urodził się z dwoma nosami i jednym oczkiem. Opiekun chciał zrobić mu okropną rzecz
2. Pies niechcący uderzył dziecko, wszystko się nagrało. Niesamowite, co zrobił chwilę później
3. Maltańczyk wygrał nagrodę najsłodszego psa na świecie. Dawniej żył w fabryce psów, nikt go nie kochał

Jadowita kobra i szczeniaczki

Kiedy jednak mężczyzna przyjrzał się dokładniej sytuacji, zrozumiał na co patrzy. Kobra wcale nie chciała zrobić krzywdy szczeniakom. Wręcz przeciwnie - wyglądało to, jakby chciała je chronić. Ostatecznie szczeniaczki spędziły w studni prawie 48 godzin, zanim zostały wydobyte, nakarmione i wyściskane. Kobra królewska, która jest największym z jadowitych węży wcale nie zamierzała skrzywdzić maluchów, jedynie siedziała w miejscu, zasłaniając im fragment studni, w którym jeszcze była woda - zupełnie, jakby nie chciała, żeby tam wpadły. Wąż osiąga do 5,7 m długości, nic więc dziwnego, że właściciel się przeraził. Z pomocą strażaków schwytano również kobrę, którą następnie wypuszczono do lasu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

szczeniaczki i kobrayoutube.com/ Россия 24

Kotka nie opuszczała swojej ciężarnej pani na krok. Ale dopiero po porodzie doprowadziła świeżo upieczoną mamę do łezKotka nie opuszczała swojej ciężarnej pani na krok. Ale dopiero po porodzie doprowadziła świeżo upieczoną mamę do łezCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Możesz dostać nawet 32 tys. dopłaty. Wystarczy, że mieszkasz w odpowiednim miejscu
  2. Mops i chihuahua zostali rodzicami. Szczeniaki są nieziemskie, ich widok aż zapiera dech
  3. Okropny wypadek w świętokrzyskim. Policjantów zamurowało, kiedy zobaczyli, kto podróżował w jednym z aut
  4. Nie żyje 12-letnia dziewczynka, która została zagryziona. Rodzice odpowiedzą za śmierć dziecka?
  5. Rekin został wyrzucony na brzeg. Nikt nie wiedział jak mu pomóc. Polewali cierpiące zwierzę wodą z wiadra
  6. Uwaga, w całej Polsce zawyją syreny alarmowe, w akcji Centra Zarządzania Kryzysowego. Wiemy, o co chodzi

źródła: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł