szczeniaczek
Źródło: youtube.com/Matthew Kennelly

Szczeniaczek po raz pierwszy dostaje czkawki. Poradził sobie z nią w najsłodszy sposób

29 Listopada 2020

Szczeniaczek australijskiego cattle dog wygląda, jak pluszowa zabawka. Śliczny maluszek o imieniu Buck został nagrany w momencie, gdy po raz pierwszy dostaje czkawki. Zaskoczony piesek postanawia zrobić jedyną słuszną rzecz - wystraszyć nieznajomego przeciwnika!

Uroczy szczeniaczek został nagrany przez właściciela. Pierwsze razy bywają przerażające, jednak ten maluch wygląda na bardziej zirytowanego czkawką. Jego rozbawiony pan, Matthew uchwycił przezabawne zmagania malucha z własnym ciałem, które obejrzano już ponad 26,4 milionów razy!

Znaleźli porzuconego buldoga. Gdy wydali mu komendę, zadziwiająca prawda wyszła na jawZnaleźli porzuconego buldoga. Gdy wydali mu komendę, zadziwiająca prawda wyszła na jawCzytaj dalej

Szczeniaczek ma czkawkę

Buck na nagraniu ma tylko 8 tygodni i jest przedstawicielem mało popularnej rasy Australian Cattle Dog. Czkawka zastała malucha podczas podróży samochodem u boku pana. Mężczyzna, kiedy tylko zobaczył, co wyrabia szczeniak, postanowił go nagrać. Siedzący na przednim siedzeniu pasażera maluszek, gdy zorientował się, że czkawka wydobywa się z niego samego, był wyraźnie skonsternowany.

Postanowił więc, że poradzi sobie z nowym doświadczeniem... warcząc i szczekając! Uroczy szczeniaczek próbuje być groźny, by irytująca czkawka odeszła. Najpierw próbował ją wstrzymywać, jednak gdy zobaczył, że tak nic nie wskóra, zaczął warczeć i poszczekiwać swoim cieniutkim głosem.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Świętokrzyskie: Czy amstaff zagryzł właściciela? Znamy przyczynę śmierci 48-latka pozbawionego głowy
2. Ma 8 lat i bezdomną rodzinę. Założył biznes, który pomógł jego bliskim
3. Listonosz podchodzi do gromadki psów. Nie wiedział, że nagrywa go monitoring

Nagranie po prostu nie mogło przejść bez echa, jako że filmy ze zwierzątkami są jedną z najchętniej oglądanych rzeczy w sieci. Jednak króciutki klip musiał wyjątkowo rozczulić internautów, sądząc po ilości wyświetleń. Jest ich ponad 26,4 miliona!

Czy czkawka u szczeniaczka powinna nas martwić? Nie ma powodów do obaw - szczeniakom zdarza się dostawać czkawki, jednak o ile nie trwa ona zbyt długo ani nie towarzyszą jej żadne inne niepokojące dźwięki, nie ma się czym martwić. Można pomóc szczeniaczkowi złagodzić czkanie podając mu wodę lub karmiąc go małymi porcjami.

ZOBACZ WIDEO:

Dlaczego koty uciekają z domu? Wszystko, co należy wiedzieć, zanim mruczek zniknie bez śladuDlaczego koty uciekają z domu? Wszystko, co należy wiedzieć, zanim mruczek zniknie bez śladuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego "ataku zimy" dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  2. Fatalne wieści. Zbliża się wielkimi krokami mróz, śnieg i prawdziwa zima, jakiej dawno nie było. Osoby planujące wyjazd powinny uważać
  3. Tragedia, zginęło ponad 14 tysięcy zwierząt. Milczano przez rok
  4. Świętokrzyskie. Czy amstaff zagryzł właściciela? Znamy przyczynę śmierci 48-latka pozbawionego głowy
  5. Kundelek za nic nie chciał opuścić swojej rannej przyjaciółki. Godzinami czekał z nią na pomoc
  6. Microsoft w końcu udzieliło odpowiedzi. Chodzi o poważne problemy z Xbox Series X
  7. Wiceszefowa Xiaomi wywołała gigantyczny skandal. Nie uwierzysz jak nazwała swoich klientów

źródło: youtube.com

Następny artykuł